Kawiorowy zabieg na włosy

Masz mocno zniszczone włosy? Puszą się, nie układają, są przesuszone i kompletnie pozbawione blasku? Poddaj je luksusowej i intensywnej pielęgnacji kawiorem. Zajrzyj do artykułu i dowiedz się więcej na temat tego innowacyjnego zabiegu!

Kawiorowy zabieg na włosy

Kawiorowy zabieg na włosy


Która z nas nie chciałaby poddać się zabiegowi, którego efekty widać natychmiast? Taki właśnie jest kawiorowy zabieg  na włosy, którego zadaniem jest odbudowa, uszczelnienie i wygładzenie włosów poprzez wypełnienie luk i pęknięć w łusce włosa. Po jego zastosowaniu włosy natychmiast stają się bardziej wygładzone, lepiej się układają, czuć ich wyraźną miękkość. Mają również piękny zapach, który utrzymuje się aż do następnego mycia głowy.

Zabieg składa się z 3 etapów: oczyszczania, odbudowy i regeneracji. Preparaty, których się używa są absolutnie eko - pozbawione są siarczanów, parabenów, sztucznych barwników i olejów mineralnych.
Ale po kolei! Przedstawimy Wam jak dokładnie przebiega cały kawiorowy rytuał odbudowy włosów.

1. Oczyszczanie - używa się do tego szamponu, który bardzo dokładnie i głęboko oczyszcza łuski włosa z martwego naskórka, sebum oraz pozostałości preparatów stylizacyjnych i zanieczyszczeń atmosferycznych. Jego działanie jest naprawdę bardzo intensywne, dlatego nie należy używać go zbyt często. Po jego użyciu  zrozumiesz co to jest czysty w 100% włos oraz ile zanieczyszczeń i źle spłukanych środków pielęgnacyjnych oraz stylizacyjnych gromadzisz codziennie na swoich włosach.

2. Odbudowa - użyty do tego etapu preparat dostarcza niezbędne składniki odżywcze (kwasy tłuszczowe, witaminy, minerały i białka) do kory włosa, przez co odżywia je i wzmacnia od wewnątrz. Wypełnia luki i pęknięcia w uszkodzonym naskórku włosów, uszczelniając warstwę ochronną włosów i wiążąc składniki odżywcze. Uszkodzone oraz porowate włosy stają się silniejsze przez co są w stanie utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia.

3. Regeneracja - preparat, który stosuje się do tego etapu tworzy na włosach ochronną tarczę, wzmacnia i wygładza pasma, jednocześnie zapobiegając nadmiernemu przenikaniu szkodliwych substancji do włosów oraz dalszym urazom. Szorstkie, uszkodzone włosy stają się gładkie, miękkie, lśniące, łatwiej się układają oraz wyglądają bardzo zdrowo.

Cały zabieg trwa około godziny i możesz go wykonać w wybranych salonach fryzjerskich. Jego cena waha się od 250 do 300 złotych. Nie jest to mało, ale cena warta jest efektu jaki otrzymujemy po zastosowaniu kuracji. Piękne i zdrowe włosy cudownie odbijające światło, gładkie i aksamitne w dotyku. Taki stan utrzymuje się do około miesiąca po zabiegu. Może się skusisz?


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Thinkstock
Dodał(a): Agnieszka Podgórska , Piątek 15.11.2013 (aktualizacja: 2013-11-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×