Kérastase Nutritive – rewolucja w pielęgnacji włosów suchych!

Wyraź swoje prawdziwe ja z Kérastase Nutritive i spraw, by Twoje włosy wyglądały nieziemsko!

kerastase main.jpg

Wesoła, asertywna, dyskretna, charyzmatyczna – unikalna osobowość kobiety daje o sobie znać poprzez jej relację z włosami. 

Gdy włosy stają się suche, ta piękna forma mowy ciała się psuje. Znika pragnienie dotyku, zmysłowe sygnały schodzą na dalszy plan. Linie komunikacji zanikają i trzeba je naprawić. 

I tu na scenę wchodzi Kerastase Nutritive, najlepsze produkty dla suchych włosów od 1979 r. Matki i córki, styliści i klientki – od pokoleń ta legendarna marka jest pionierem w trosce o odżywione, błyszczące i wyraziste włosy. 

kerastasefoto600.jpg


Dziś Kerastase Nutritive prezentuje swoje innowacje w pielęgnacji do wykorzystania w salonach i w domu. Uznana marka proponuje głębsze i trwalsze odżywienie nawet dla bardzo suchych włosów, a niepowtarzalna jakość Nutritive idzie dalej, niż kiedykolwiek wcześniej. 

Pionierska formuła naukowa, wartościowe składniki, elegancka faktura i uzależniające zapachy umożliwią wszystkim kobietom otwartą ekspresję siebie, a ich włosy nareszcie otrzymują taką kosmetyczną oprawę, na jaką zasługują. 

Kerastase Nutritive to prawdziwa rewolucja w pielęgnacji suchych włosów. Czy odważysz się spróbować? 


 Zobacz produkty z tej serii:

źródło, zdjęcia: mat. prasowe  


Dodał(a): Natalia Fijał , Piątek 29.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×