Keratynowe prostowanie włosów

Masz niesforne loki, które pragniesz wyprostować na dłużej niż jeden dzień? Zapoznaj się z informacjami o keratynowym prostowaniu włosów!

Keratynowe prostowanie włosów

Keratynowe prostowanie włosów


Zastanawiacie się czym jest keratynowe prostowanie włosów? Jest to nic innego, jak wprasowanie we włosy specjalnych środków zawierających keratynę, która szczelnie otula włos, przez co staje się wygładzony.

Ostateczne wyniki zabiegu są uzależnione od typu oraz gęstości włosów. Im grubsze i gęstsze włosy, tym trudniej poddają się zabiegowi. Najlepsze efekty są widoczne na włosach naturalnie cienkich.

Efekt wyprostowanych włosów jest uzależniony głównie od indywidualnych predyspozycji, ale zazwyczaj jest to ok. 3 - 4 miesięcy.

Zapewne wiele z Was będzie interesował również fakt farbowania włosów. Otóż okazuje się, że możemy sobie na to pozwolić na 2 tygodnie przed zabiegiem, oraz 2 tygodnie po. Nie musimy także obawiać się o prostowanie włosów rozjaśnianych - nie jest to zabieg chemiczny, także możemy mu poddać także tego rodzaju włosy.

W razie niezadowolenia z efektów prostowania nie musimy się zbytnio martwić, gdyż jak tylko keratyna zostanie wypłukana ze struktury włosa, wrócą one do swojego naturalnego stanu.


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Thinkstock




Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 11.10.2013 (aktualizacja: 2013-10-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×