Kim Kardashian nago i w nowej fryzurze!

Celebrytka nie daje o sobie zapomnieć. W jej życiu ciągle dużo się dzieje i dzieli się tym na swoim Instagramie. Zobaczcie, co u niej nowego.

Kim Kardashian nago i w nowej fryzurze!

Kim Kardashian nago i w nowej fryzurze!


Kim Kardashian i jej rodzina to najbardziej znani celebryci na świecie. Śmiało można rzec, że nawet Paris Hilton odeszła w cień, patrząc na to, jak często w mediach pojawiają się twarze sióstr Kardashian, czy męża oraz córeczki Kim. Nie da się również ukryć, że największą popularność dało im dzielenie się swoją prywatnością z mediami.

Obecnie w sieci zawrzało na temat nagich zdjęć gwiazd, które wyciekły do internetu, a wśród nich nie zabrakło Jennifer Lawrence, czy Kate Upton. Podobne zdjęcie całkiem świadomie postanowiła umieścić na swoim Instagramie również Kim Kardashian, której seks taśmy mogliśmy oglądać już dużo wcześniej.

Co jeszcze nowego u tej celebrytki? Zmieniła ona również swoją fryzurę, a dokładnie skróciła włosy, dzięki czemu teraz wygląda bardziej rockowo.

Zobaczcie sami ostatnie zdjęcia celebrytki
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: InstagramDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 04.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
blodka
Ja tam do Kardashianki nic nie mam ale umieszczanie swojego nagiego zdjęcia w necie to już lekkie przegięcie. Tym bardziej, że ta kobieta jest już matką. Ja jako dziecko nie chciałabym, żeby każdy wiedział, jak wygląda moja matka nago.
Dodano: 2015-03-07 16:51:51 Zgłoś nadużycie