Kim Kardashian została blondynką

Czym jeszcze zaskoczy nas ta celebrytka? Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Kim Kardashian została blondynką

Z czego słynie Kim Kardashian? Pierwsze co nasuwa się do głowy, to chyba to, że po prostu jest. Celebrytka co jakiś czas zaskakuje swoim ubiorem, szczegółem z życia prywatnego albo... fryzurą! Tak właśnie stało się tym razem. Skróciła i przemalowała włosy na blond.

Skąd taka duża zmiana? Mówi się, że kobiety decydują się na takie kroki w swoim wyglądzie, kiedy chcą coś zamanifestować. Fryzjerzy, którzy jak wiadomo, czasem służą kobietom za konfesjonał, czy przyjaciół twierdzą, że tak drastyczna zmiana może być wynikiem odreagowania niepowodzeń w życiu prywatnym. Podobnego zdania jest fryzjer, Jo Hansord zajmujący się włosami Kim Kardashian: To zdecydowanie nie jej kolor. Kompletnie zatraciła swoja tożsamość. Jej długie błyszczące loki były jej znakiem rozpoznawczym, kobiety jej ich zazdrościły. Jej nowa fryzura to wołanie o pomoc, właśnie straciła swój znak rozpoznawczy i nie będzie wyróżniała się z tłumu. Często tak dramatyczna zmiana koloru włosów idzie w parze z dramatami w życiu, to może nie być przypadek.

W mediach od dawna mówi się o tym, jakoby w związku Kim i Kanye Westa nie działo się zbyt dobrze. Raper uwielbia blondynki, więc może to właśnie dla niego celebrytka zmieniła swoją fryzurę? Przypominamy, że para ma córeczkę Nori, a jeszcze niedawno chodziły słuchy jakoby zastanawiali się nad poczęciem drugiego dziecka.Zobaczcie odmienioną Kim Kardashian

Kim Kardashian została blondynką

Kim Kardashian została blondynką

Kim Kardashian została blondynką


Zobaczcie także:Źródło: Milionkobiet.pl
Foto: Instagram/kimkardashian

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 06.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar