Kolejne zawodowe wyzwanie przed Grażyną Torbicką

Co nowego w karierze tej znanej i lubianej dziennikarki?

Kolejne zawodowe wyzwanie przed Grażyną Torbicką


Niedawno było głośno o tym, że Grażyna Torbicka odeszła z telewizji. Nie znaczy to jednak, że znika z życia publicznego. Gwiazda została bowiem ambasadorką marki L'Oreal Paris.

Zobaczcie także: Cara Delevingne nową ambasadorką marki Rimmel!


Ambasadorki L’Oréal Paris od wielu lat inspirują kobiety na całym świecie swoją charyzmą, talentem i pasją. Grażyna Torbicka – dziennikarka, prezenterka i popularyzatorka ambitnego kina, która doskonale uosabia te wartości, została wybrana pierwszą polską Ambasadorką marki L’Oréal Paris.

Z ogromną przyjemnością witamy tak wspaniałą osobowość w rodzinie L’Oréal Paris. Grażyna Torbicka uosabia cechy, które Polki cenią najbardziej – jest piękną kobietą z ogromną klasą, której profesjonalizm i zawodowe zaangażowanie możemy podziwiać od lat. Ponadto znakiem rozpoznawczym Grażyny Torbickiej jest kino, a L’Oréal Paris od blisko 20 lat jest Głównym Partnerem Festiwalu Filmowego w Cannes i kreatorem makijażu gwiazd tego Festiwalu. Ogromnie cieszę się, że tak pełna pasji, wiedzy i charyzmatyczna Polka dołącza do grona Ambasadorek L’Oréal Paris – mówi Aneta Osęka, Dyrektor Marketingu L’Oréal Paris.

To dla mnie wielka przyjemność i zaszczyt, że mogę znaleźć się wśród niezwykłych kobiet, które reprezentują wartości L’Oréal Paris. Są wśród nich kobiety, które podziwiam za ogromny talent, ale również za emanowanie pięknem. Biorąc wielokrotnie udział w Festiwalu Filmowym w Cannes, zawsze zachwycałam się Ambasadorkami L’Oréal Paris na czerwonym dywanie. Wszystkie kobiety warte są, by – tak jak One – czuć się szczęśliwe i spełnione. Cieszę się więc, że będę mogła przekazywać wartości i wizję, które są mi wyjątkowo bliskie– mówi Grażyna Torbicka.

Jak Wam się podoba ten wybór?Zobaczcie także:Źródło/ Foto: Mat. prasowe L'Oreal Paris


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 18.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar