Kolekcja koloryzacji wiosna 2013 od L'Oréal Professionnel

Wiosna to czas zmian, może to właśnie moment by zmienić coś w swoim wyglądzie? My proponujemy postawić na włosy i oddać je w ręce ekspertów L’Oréal!

Kolekcja koloryzacji wiosna 2013 od L'Oréal Professionnel

Kolekcja koloryzacji wiosna 2013 od L'Oréal Professionnel

Od marca w salonach fryzjerskich dostępna jest najnowsza kolekcja koloryzacji L`Oréal Professionnel Mokka Ombré wiosna-lato 2013. Jako trend fryzjerski proponujemy efekt Ombré ale w nowym wydaniu. W sezonie wiosna lato 2013 najmodniejsze będą włosy w odcieniach brązów mokka, a efektem wykończenia koloryzacji będzie właśnie efekt Ombré – jaśniejszych włosów na długościach i końcach.

W salonach fryzjerskich współpracujących z L`Oréal Professionnel fryzjerzy aby uzyskać efekt najmodniejszej w tym sezonie Mokka Ombré zaproponują koloryzację INOA, w której palecie pojawiły się trzy nowe chłodne odcienie brązów wyłącznie do profesjonalnego zastosowania.

Kolekcja Koloryzacji L’Oréal Professionnel Wiosna-Lato 2013 Mokka Ombré

Dwa razy do roku marka L’Oréal Professionnel przedstawia najnowsze trendy w koloryzacji włosów. Kolekcja Mokka Ombré jest kwintesencją najnowszych, modowych trendów na sezon wiosna-lato 2013.

Po sezonie inspirowanym powojennym hollywoodzkim szykiem tego lata moda po prostu musiała pójść w kierunku świeżości i lekkości. Żadnych sztucznych kolorów ani mocnego makijażu. To prawdziwy powrót do natury, do tego, co w niej najpiękniejsze i najbogatsze - taka jest inspiracja najmodniejszych sylwetek sezonu. Kwiatowe wzory już dominują na wybiegach. Dla stosownego kontrastu nadszedł czas na fryzury ombré w bogatych odcieniach mokka, które sprawiają wrażenie lekko rozwichrzonych. Właśnie to zaskakujące połączenie sprawia, że fryzury są na czasie: naturalne, ale i modne.

Pierwszą naszą propozycją kolekcji koloryzacji Mokka Ombré L’Oréal Professionnel jest Wyrafinowana mokka:

Kolekcja koloryzacji wiosna 2013 od L'Oréal Professionnel

Kolekcja koloryzacji wiosna 2013 od L'Oréal ProfessionnelKoloryzacja i fryzura świeża, a zarazem wielkomiejska. Nie dajmy się zwieść jej subtelnym odcieniom mokki o blond refleksach - to kobieta, która kontroluje swoje otoczenie. Zdradza to jej uczesanie ze zdecydo­waną i mocną grzywką. W tym sezonie, rozświetlony na końcach kolor idealnie podkreśla ciemne oczy.

Drugą propozycją kolekcji koloryzacji Mokka Ombré L’Oréal Professionnel jest Finezyjna mokka:

Kolekcja koloryzacji wiosna 2013 od L'Oréal Professionnel

Kolekcja koloryzacji wiosna 2013 od L'Oréal Professionnel


Za nieco chłopięcą fasadą, czyli krótką fryzurą bob w odcieniu mokka ombré, skrywa romantyzm, który wprawia w szybsze bicie serca. Koloryzację stanowi naturalny brąz w odcieniu mokka. Subtelne połączenie brązu z karmelowymi pasemkami podkreślającymi strukturę i lekkość falowanych włosów.

Ostatni propozycja to Egzotyczna mokka:

Kolekcja koloryzacji wiosna 2013 od L'Oréal Professionnel

Kolekcja koloryzacji wiosna 2013 od L'Oréal ProfessionnelJeżeli ktokolwiek ma "egzotyczne" zachcianki, to właśnie ona! Odwrócone ombré w połączeniu z odcieniem mokka tworzy głęboki, wielowymiarowy efekt, nawet na ciemnej bazie.

Koloryzacja INOA L’Oréal Professionnel to 22 patenty, aby kolor był tak piękny, jak nigdy dotąd. Szlachetny. Wielowymiarowy. Lśniący. 

bez tytułu.JPG

ID galerii:1158

Chcesz wyglądać jak gwiazda? Szukasz pomysłu na sobotni make up? Zobacz filmik!


Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Marietta Figa , Wtorek 05.03.2013 (aktualizacja: 2013-04-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×