Kolorowe kreski na powiekach

Przedstawiamy jeden z najgorętszych trendów w makijażu tego lata: kolorowe kreski na powiekach!


Hot news: kolorowe kreski na powiekach

Hot news: kolorowe kreski na powiekachPodczas letnich trendów zauważmy prawdziwą eksplozję kolorowych kresek, które stają się sednem makijażu oczu. Mogą być nakładane na dolną lub górną powiekę, występować w różnych  kształtach  i grubościach. Do niebieskich oczu świetnie będą pasowały neonowe wersje cyklamenu, żółci i zieleni.

Nie ma problemu z używaniem najmodniejszego koloru w odcieniach niebieskich byle były one w innej tonacji niż tęczówka. Gdy oczy są chłodne, stalowo - błękitne będą idealnie prezentowały się kreski w morskim turkusie, natomiast czysty błękit tęczówki zostanie idealnie podkreślony za pomocą grafitowego błękitu.

Taki makijaż wykonany tylko za pomocą kreski jest szybkim, a zarazem efektownym sposobem na podkreślenie oczu. Do wykonania cienkich i geometrycznych kresek polecam kolorowe pisaki lub eyelinery w żelu, natomiast, mocne i wyraźne kreski uzyskamy stosując woskowe kredki. Pamiętajmy, że latem makijaż łatwiej ulega ścieraniu, dlatego najbezpieczniej wybrać opcje kosmetyków wodoodpornych.


Aleksanda Jaskowiec GOSH.JPG


Ekspert MilionKobiet.pl
Aleksandra Jaśkowiec
EKSPERT URODY Kosmeterii
Product Trainer marek: GOSH i ACE of FACE

Foto: Thinkstock


Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Czwartek 20.06.2013 (aktualizacja: 2013-06-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
dari88
Hej))
Jak będzie wyglądać jeśli połączyć kolorową kredkę i http://www.yves-rocher.com.pl/makijaz/oczy/cienie_do_powiek? I jakie cieple kolory można ze sobą połączyć?
Dziękuje i czekam na odpowiedz))
Dodano: 2013-06-20 15:43:02 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×