Kolorowy makijaż na lato

Latem możemy pozwolić sobie na nieco bardziej odważne stylizacje. Make up daje nam ogromne pole do popisu. Daj upust swojej wyobraźni i zaszalej z kolorami!

niebieski makijaż

Intensywne barwy stwarzają w makijażu wiele możliwości. Możemy zdecydować się na jeden mocniejszy kolor lub pobawić się nieco odcieniami, zestawiając je ze sobą na różnych zasadach, zachowując harmonię lub decydując się na odważne, kontrastowe połączenia. Lato sprzyja eksperymentom, nie bój się więc zaszaleć z mocnymi kolorami!

rajski ptak

Postaw na kontrast

Odważne zestawienie barw może dać niezwykle ciekawy efekt. Staraj się wybierać kontrastujące ze sobą kolory, takie jak: pomarańczowy lub żółty z fioletem, turkusowy, zielony z różowym, czerwień z granatem. Dzięki odpowiedniemu połączeniu wydobędziesz barwę źrenic. Bardzo modnym intensywnym kolorem szminki jest w tym sezonie: fuksja.

Rajski ptakniebieskie oczy

Mocny akcent na oku kreuje w tym sezonie wizażystka MAC'a  Charlotte Tilbury. Niebieskie barwy połączone z odcieniami szmaragdu tworzą egzotyczne zestawienie pięknych, harmonizujących ze sobą kolorów. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa w makijażu i przeistocz się w rajskiego ptaka!

Opracowanie: Karolina Kawecka

Źródło: MilionKobiet.pl

Przeczytaj również:

Makijaż kibicki

Makijażowy trend: uwodzicielska czerń

Balsam dla Twych ust


Dodał(a): Karolina Kawecka , Czwartek 14.06.2012 (aktualizacja: 2012-06-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
kasias
Makijaż bardzo ładny, oczy pięknie podkreślone, ale sama nie wiem czy bym się zdecydowała na taki makijaż...
Dodano: 2012-06-14 22:46:45 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×