Koncertowe fryzury gwiazd

Każdy z nas lubi słuchać muzyki. Nastrojowej, rockowej - zależy od charakteru. Jedni wolą to robić w domowym zaciszu, inni na koncertach. Jesteście ciekawe, jakie fryzury prezentują wokalistki właśnie w czasie swoich występów? Zobaczcie!

Koncertowe fryzury gwiazd

Koncertowe fryzury gwiazd


Artyści słyną ze swej indywidualności i niepowtarzalności. Każdy z nas ma muzyków, do których płyt wraca z sentymentem, czy wielkim upodobaniem muzycznym. Jedni wolą słuchać ich w domowym zaciszu, inni prowadząc samochód, trzeci w pracy, a inni po prostu nie rozstają się z muzyką. Są też tacy, którzy uwielbiają słuchać swoich ulubieńców na żywo w czasie różnego rodzaju koncertów.

Koncert to nie tylko wydarzenie pod względem muzycznym, ale także wizualnym, na które składa się także wygląd artysty - jego ubiór, makijaż oraz fryzura. Jakie uczesania wybierają wokalistki? Jedne z nich wybierają klasyczne fryzury, inne sięgają po ekstrawagancję, a jeszcze inne wybierają tylko lekką odskocznię od naturalnego look'u. Tutaj np. Demi Lovato, Carly Rae Jepsen, czy Selena Gomez zazwyczaj stawiają na rozpuszczone włosy, które wyglądają codziennie, a zarazem nie krępują ruchów w czasie występów, kiedy to gwiazdy zazwyczaj są w ruchu.

Z kolei Avril Lavigne, Joanna Czarnecka z Red Lips, czy Cher Lloyd lubią czasem prezentować bardziej zaskakujące uczesanie, w którym jednak nie zatracają się bez końca, a jedynie oddają swoje temperamenty oraz dostosowują je do wydarzeń, w których biorą udział, a także muzyki, jaką wykonują.

Zobaczcie naszą galerię fryzur, jakie wokalistki prezentują w czasie swoich występów
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF/ Fameflynet/ InstagramDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 12.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×