Konturowanie szyi: najgłupsza moda z instagrama?

Oto najnowsza moda z instagrama - ciekawa czy bezsensowna?

pędzel.pngTrendy instagramowe mają taką samą szanse na przetrwanie, jak te wykreowane przez celebrytów: mogą być bardzo chwytliwe bądź niegodne nawet dyskutowania. Kopalnią pomysłów jest aplikacja instagram, w której można tam znaleźć wiele ciekawych i pomocnych inspiracji, nie tylko modowych, lecz także jeśli chodzi o urządzanie mieszkania, nienznane wcześniej miejsca czy makijaż. Tym razem jednak autorzy przeszli samych siebie - nową modą z instagrama jest… konturowanie szyi.

Zobacz także: KONTUROWANIE TWARZY - PORADY HANI KNOPIŃSKIEJ-GRZENKOWICZ

Oglądając tutoriale z konturowaniem twarzy czy samych kości policzkowych, często można szczerze się zachwycić - przy pomocy bronzera, korektora i nieco różu, niektóre wizażystki są w stanie uwydatnić i podkreślić największe zalety naszej twarzy. Jednak konturowanie szyi… Sam pomysł źle brzmi, wykonanie niestety nie jest lepsze. Z drugiej strony, dlaczego ktoś miałby konturować szyję? By wydawała się chudsza?

Zobaczcie także: Obalamy 5 szkodliwych mitów o mezoterapii


Można by tak debatować jeszcze kilka godzin, wydaje się jednak, że nie doszlibyśmy do żadnego sensownego rozwiązania. Po prostu - oceń sama, co autor miał na myśli, publikując ten film.


Zobaczcie także: 


Źródło: Mashable
Zdjęcie: ThinkStock

Dodał(a): Anna Guzek , Piątek 12.02.2016 (aktualizacja: 2016-02-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×