Koreanka zmyła makijaż powiększający oczy, a różnica okazała się niewiarygodna! Zobaczcie

Makijaż może znacząco zmienić nasz wygląd. Udowodniła to pewna Koreanka, która postanowiła pokazać różnicę. Okazał się ona naprawdę niewiarygodna, zobaczcie sami.

koreanka.jpg

Koreanka zmyła makijaż powiększający oczy, a różnica okazała się niewiarygodna! Zobaczcie

 

Nie od dziś wiadomo, że makijaż może całkowicie odmienić nasz wygląd. Choć czasem ciężko w to uwierzyć, kobieta po zmyciu cieni, podkładu i tuszu do rzęs może okazać się zupełnie inną niż do tej pory nam się wydawało.

W ostatnim czasie bardzo popularne stało się dobre konturowanie twarzy przy pomocy podkładu. To sprawia, że optycznie możemy wymodelować naszą twarz. To tylko jeden z wielu makijażowych trików, które większość kobiet doskonale zna i stosuje.

 

Odpowiednie pociągniecie kreski, czy użycie dobrego zestawienia cieni do powiek to coś, co prawie każda kobieta zna i stosuje od lat, gdy tylko czuje taką potrzebę. I właśnie dzięki temu nasze  oczy wydają się większe, a spojrzenie przyciąga jeszcze bardziej. 

Zobacz też: MAKIJAŻ OCZU - JAK DOBRZE WYTUSZOWAĆ RZĘSY?

Pewna Koreanka postanowiła pokazać, jak znaczącą różnicę można osiągnąć dzięki odpowiedniemu makijażowi. Efekt zadziwił tak wiele osób, że krótki filmik momentalnie podbił internet.

Różnica jest naprawdę znacząca. Widać to tym lepiej, że charakterystyczne skośne i małe oczy w makijażu wyglądają naprawdę na większe. Po zmyciu widać jak na dłoni, że to jednak tylko iluzja stworzona dzięki odpowiedniemu dobraniu cieni do powiek i dobrej technice malowania oczu.

Zobaczcie i sami oceńcie różnicę. 

Zobacz też: 

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 08.05.2015 (aktualizacja: 2015-06-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (5)

Awatar
Anonim
Gimbusy, do nauki wracać! Pisać poprawnie po polsku nie potraficie. Weźcie się za czytanie książek zamiast bzdury oglądać w internecie.
Do wymądrzających się poprzedniczek:
Używa się klejów, a nie "klei". (słowo "klei" to czasownik np.: Klej klei.
Rozmowa się nie klei.)
Pisze się "powiększyć", a nie "powiękrzyć" (przecież ci podkreśliło błąd na czerwono, nie wiesz, że byki wtedy sadzisz?)
"Osiągnęłaby" pisze się łącznie!
O interpunkcji nie wspomnę.
Dodano: 2015-06-10 19:00:58 Zgłoś nadużycie
Anonim
no i gdzie ten film? jest napisane ze zostal usuniety!
Dodano: 2015-06-09 13:02:01 Zgłoś nadużycie
Anonim
właśnie miałam pisać o tym samym co poprzedniczka, że większość Azjatek używa tych klei do powiek :)
Dodano: 2015-05-22 12:57:01 Zgłoś nadużycie
Anonim
dla skosnookich jest specjany klej do sklejania gornej powieki zeby powiekrzyc oko, dlatego tak dlugo trzymala ten zmywacz na powiece zeby klej sie rozpuscil... nie osiagnela by takiego efektu tylko dzieki makijażowi_ geniusze :D
Dodano: 2015-05-22 10:25:53 Zgłoś nadużycie
Anonim
OMG
Dodano: 2015-05-22 09:27:32 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×