Korekta nosa bez operacji

Operacje plastyczne mogą poprawić niemal wszystko. Jednak ostatnio coraz większym zainteresowaniem zaczynają cieszyć się zabiegi nieinwazyjne. Przedstawiamy Wam informacje o najnowszym trendzie na metodę nieinwazyjnej korekty nosa.

Korekta nosa bez operacji
Korekta nosa bez operacji

Zazwyczaj na zdjęciach ustawiasz się tak aby był jak najmniej widoczny? Odwracasz od niego uwagę makijażem, grzywką, nakryciem głowy? Nos to zaraz po ustach część naszej twarzy, do której mamy najwięcej zastrzeżeń. A to, że za długi, za gruby, za garbaty, krzywy. Generalnie nie dodający nam urody. Uwaga! Mamy dla Was doskonałą wiadomość. Możesz skorygować swój nos praktycznie zupełnie bezboleśnie, w szybkim tempie i bez długotrwałej rekonwalescencji.

Poznaj nieinwazyjną metodę korekcji nosa!


Polega ona na wstrzyknięciu po uprzednim miejscowym znieczuleniu wypełniacza w postaci żelu. Ten żel to nic innego jak znany nam wszystkim kwas hialuronowy. Zabieg kwasem trwa zaledwie 20 minut, a zaraz po zabiegu możesz umówić się z koleżanką na kawę by zaprezentować jej swój całkiem nowy nos!

Jakie mankamenty nosa możesz wypełnić kwasem hialuronowym?

- możesz wypełnić wklęsłości;
- optycznie zwęzić zbyt szeroki nos;
- wyprostować grzbiet, czyli po prostu pozbyć się garbka;
- możesz wyprostować nos po złamaniu;
- zabieg modeluje zadarty nos a także taki którego czubek opada w dół.

Zabieg nie jest nieodwracalny jak np. ma to miejsce przy chirurgicznej korekcie nosa. W tym przypadku efekt utrzymuje się 12- 18 miesięcy. Preparat wchłania się stopniowo, dlatego też nie ma obaw przed nagłym pogorszeniem się wyglądu nosa. Po mniej więcej roku udajemy się do lekarza na ponowną konsultację by ten wstrzykną preparat tam gdzie zdążył się już wchłonąć. Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje alergii, z tego względu iż kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszej skórze, a ten którym uzupełnia się mankamenty jest uprzednio poddany testom klinicznym.

Nie musisz już  pielęgnować w sobie kompleksów z powodu wyglądu swojego nosa!


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Thinkstock
Dodał(a): Agnieszka Podgórska , Piątek 25.10.2013 (aktualizacja: 2013-10-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
helena83
też miałam zmieniany kształt nosa przy użyciu kwasu hialuronowego w http://laserclinic.pl nie starczyłoby mi odwagi by pójść pod nóż, sposób idealny dla takich osób jak ja:)
Dodano: 2013-11-04 10:28:52 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×