Kosmetyki blogerek modowych

Jesteście ciekawe, jakich kosmetyków używają blogerki modowe? Specjalnie dla Was przygotowałyśmy ich przegląd na podstawie zdjęć umieszczanych przez nie na Instagramie. Zobaczcie!

Kosmetyki blogerek modowych

Kosmetyki blogerek modowych


Wiele się mówi o odpowiedniej stylizacji, na którą zwraca się szczególną uwagę, lecz należy pamiętać, że nie sam strój zdobi człowieka, a także odpowiednia pielęgnacja ciała i dobrze wykonany makijaż. Znane polskie blogerki dokładnie wiedzą, jak nienagannie się prezentować, dlatego też chętnie dzielą się informacjami z jakich kosmetyków korzystają za pośrednictwem swoich kont na Instagramie.

Jak możemy zauważyć, również w tych produktach panuje. Znajdziemy wśród nich zarówno markę Yves Saint Laurent, Bobbi Brown, jak też np. Bielendę, czy Lirene, zatem nie brakuje marek będących ikonami w świecie mody i urody, oraz naszych rodzimych firm.

Jeżeli mowa o kolorach, to tutaj także różne barwy wchodzą w rachubę. Jak wiadomo, blogerki to indywidualistki, zatem i barwy są specjalnie dobrane do ich osobowości i stylizacji. Jedno jest pewne - tutaj wpadki raczej się nie zdarzają.

Zobaczcie zdjęcia kosmetyków, których używają blogerki modowe
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: InstagramDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 17.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×