Kosmetyki Living Proof teraz dostępne także w Polsce!

Marka założona przez Boba Langera charakteryzująca się tworzeniem przełomowych technologii oraz patentów pozwalających rozwiązać najtrudniejsze problemy w dziedzinie kosmetyki i pielęgnacji włosów wkracza na rynek polski. Zobaczcie, czym się charakteryzują jej produkty.

Kosmetyki Living Proof teraz dostępne także w Polsce!

Kosmetyki Living Proof teraz dostępne także w Polsce!

Marka Living Proof jest nierozerwalnie związana z teorią naukową, w którą od zawszę wierzę: jeśli można znaleźć przyczynę jakiegoś problemu, można go również rozwiązać. - mówi dr Robert Langer, naukowiec – założyciel Living Proof.

Dzięki całej rzeszy naukowców marka podważa konwencjonalną wiedzę i podchodzi do problemów w bardziej nowatorski sposób.Tym podejściem jest właśnie przeprowadzona przez doktora Langera analiza istniejących dotychczas produktów kosmetycznych. Ujawniła ona, że przemysł kosmetyczny w dużej mierze opiera się na przestarzałych technologiach i podobnych składnikach. Dr Langer pokazał, że może wykorzystać swoje wynalazki bazując na najnowszych odkryciach naukowych i wprowadzić na rynek innowacyjne rozwiązania kosmetyczne.

Niebawem Seria Perfect Hair Day marki Living Proof, będąca ukoronowaniem wieloletniej pracy naukowców trafi na rynek polski. Badacze połączyli dwie opatentowane przez Living Proof cząsteczki: OFPMAi PBAE, które działając synergicznie sprawiają, że włosy sa w idealnej kondycji. OFPMA tworzy zaskakująco lekką tarczę wokół każdego pasma, wygładzając i chroniąc jednocześnie ich strukturę. Pomaga utrzymać właściwy poziom nawilżenia nadając im zdrowy blask. Natomiast PBAE układa mikroskopijny wzór pogrubiających punktów na każdym pasmie włosów gwarantując trwałość fryzury i objętość, która nie znika po dotknięciu włosów.

Linia składa się z szamponu, odżywki oraz kuracji stylizującej Perfect Hair Day. Szampon przeznaczony jest do każdego rodzaju włosów. Oczyszcza je, przedłużając ich świeżość, a także dodaje objętości i blasku. Dzięki odżywce Perfect Hair Day włosy są mocniejsze i łatwiej się rozczesują. Z kolei kuracja stylizująca 5 w 1 Perfect Hair Day sprawia, że włosy wyglądają idealnie przez cały dzień. Kuszące jest to, że formuła łączy zalety produktu do stylizacji z odżywczą kuracją. Dzięki temu zostaje zwiększona gładkość włosów, naturalna objętość oraz poprawia się ich kondycja i zdrowy blask.


Kosmetyki Living proof teraz dostępne także w Polsce!

Kosmetyki Living proof teraz dostępne także w Polsce!

W październiku 2012 roku do Living Proof dołączyła Jennifer Aniston, amerykańska aktorka i producentka filmowa, która sławę zdobyła poprzez rolę Rachel Green w serialu "Przyjaciele".

Marka Living Proof jest dostępna w 29 krajach na całym świecie. W Polsce będzie dostępna od końca października 2014 w salonach fryzjerskich i na www.har2go.pl

Jesteście ciekawe tych produktów?Zobaczcie także:


Źródło: MilionKobiet/ Mat. prasowe
Foto: Mat. prasoweDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 29.10.2014 (aktualizacja: 2014-11-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Kosmetyki świetnie się sprawdzają. Zapraszamy do naszego salonu. Prowadzimy sprzedaż kosmetyków Living Proof.
Salon FOR HAIR Warszawa
Dodano: 2015-03-07 08:39:43 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×