Łamliwe włosy? Nie ściskaj ich tak mocno!

Twoje włosy stały się łamliwe i nieestetycznie wyglądają? Prawdopodobnie wpływ na to ma codzienne związywanie lub upinanie włosów.

Łamliwe włosy? Nie ściskaj ich tak mocno!

Łamliwe włosy? Nie ściskaj ich tak mocno!


Ostatnio modny stał się rozmierzwiony kok na czubku głowy. Tradycyjne, gładkie kucyki już dawno wyszły z mody. Teraz wystarczy, że lekko przytapirujesz włosy, zwiążesz je kilka razy gumką i otrzymujesz zamierzony efekt. Związane włosy w pracy i w domu, czasem nawet we śnie. Nie bez powodu wzięło się powiedzenie 'Włosy mnie bolą". Otóż to uczucie jest możliwe kiedy ściskasz je gumką zbyt mocno i długo.

Co więcej włosy, które w koku powywijane są we wszystkie możliwe strony świata szybko się łamią i nie chcą się układać. Dlatego zanim bez zastanowienia ściśniemy je kolejny raz w ten sam sposób gumką, mocno się zastanówmy.

Kliknij i przeczytaj jak picie drożdży wpływa na porost włosów!

No ale co robić, kiedy rozpuszczone włosy przeszkadzają w prozaicznych czynności89962314.jpgach domowych?Dobrym rozwiązaniem są dostępne na rynku za zaledwie kilka złotych klamry.
Nie ściskają one tak mocno włosów jak gumka i pozwalają na zrobienie na prawdę fajnego upięcia. Nie zsuwają się, a siła ucisku zależy od was!Jeżeli natomiast wolicie tradycyjne gumki, frotki itd. to starajcie się związywać włosy w różnych miejscach. Np. raz na czubku głowy, a raz trochę niżej.

Zobacz jak zrobić perfekcyjny makijaż krok po kroku!


Koniecznie rozpuszczajcie włosy na noc! Nie tylko wasz organizm odpoczywa podczas snu, ale również jest to moment, kiedy wasze włosy mają szansę odetchnąć i się zregenerować.

Łamliwe włosy? Nie ściskaj ich tak mocno!

Łamliwe włosy? Nie ściskaj ich tak mocno!

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto:Thinkstock
Dodał(a): Joanna Szczepan , Czwartek 17.01.2013 (aktualizacja: 2013-01-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
hatti
"Koniecznie rozpuszczajcie włosy na noc! Nie tylko wasz organizm odpoczywa podczas snu, ale również jest to moment, kiedy wasze włosy mają szansę odetchnąć i się zregenerować. "

Wezmę sobie to do serca;)
Dodano: 2013-01-19 18:42:45 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×