Laserowy lifting skóry

Na czym polega laserowy lifting skóry i ile kosztuje taki zabieg?

Laserowy lifting skóry

Laserowy lifting skóry


Słowo lifting w języku potocznym oznacza operację usunięcia zmarszczek twarzy. Operacja ta wykonywana jest od ponad 100 lat, a pierwszą wykonał Holender – berliński chirurg, a jego pacjentką byłą polska arystokratka. Operacje liftingu nadal są wykonywane, ale od pewnego czasu zmarszczki twarzy można też usuwać innymi metodami niż operacja chirurgiczna. Metody te można podzielić na nieinwazyjne i małoinwazyjne. Czym bardziej inwazyjny zabieg tym bardziej spektakularnych wyników można się spodziewać.

Laserowy lifting twarzy moim zdaniem jest zabiegiem dość inwazyjnym z długim okresem rekonwalescencji. Polega na zastosowaniu lasera ablacyjnego na całą powierzchnię twarzy z wyjątkiem powiek. Pod wpływem lasera skóra się obkurcza i układa tak, że zmarszczki są mniej widoczne. Najlepsze wyniki uzyskuje się poprzez połączenie klasycznego liftingu operacyjnego z liftingiem laserowym. Lifting może dotyczyć nie tylko twarzy, ale również piersi, pośladków, brzucha i innych okolic ciała. Tam też łączenie metod daje najlepsze wyniki.

Lubomir Lembas


Ekspert MilionKobiet.pl

Lubomir Lembas

specjalista chirurgii plastycznej, LUX MEDPrzeczytaj również:

Operacja powiększenia biustuDodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Środa 08.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
milla
Witam ,bogatą ofertę w różnego rodzaju zabiegi mają gabinety medycyny estetycznej.Z własnego doświadczenia polecam Laser Aramis,który służy do regeneracji kolagenu i poprawia struktury skóry ,gęstośc oraz powoduje,że jest ona napięta.Polecam www.elmed.sopot.pl
Dodano: 2012-08-17 13:34:32 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×