Latem postaw na czerwień

Kiedy żar leje się z nieba, a temperatury osiągają rekordowe wskaźniki, warto postawić na makijaż, w którym główną rolę odegra czerwona pomadka do ust i lakier w tym samym kolorze. A reszta niech pozostanie naturalna!

Latem postaw na czerwień

Latem postaw na czerwieńLatem powinnyśmy zapewnić skórze jak najwięcej komfortu. Duża dawka słońca oraz wysokie temperatury nie sprzyjają jej wyglądowi. Cera staje się przesuszona i domaga się większej uwagi. Dlatego też zachęcamy Cię, aby w okresie wakacyjnym zrezygnowała z ciężkich makijaży, które mogą w kilka sekund spłynąć z Twojej twarzy. Zamiast tego postaw na makijaż, w którym główną rolę będzie odgrywać czerwona pomadka do ust, w towarzystwie lakieru do paznokci w tym samym kolorze.
CZERWONA POMADKA DO UST


Latem postaw na czerwień

Latem postaw na czerwieńKtóra z nas nie chciałaby wyglądać seksownie i zmysłowo? Niestety, często w natłoku codziennych obowiązków nie mamy czasu na zadbanie o swój wygląd tak, jak byśmy tego chciały. Na szczęście dzięki makijażowym sztuczkom możemy w kilka chwil sprawić, by nasza twarz nabrała promiennego wyglądu. Jednym z nich jest pomalowanie ust na hipnotyzujący kolor czerwieni. Dzięki takiemu zabiegowi, z pozytywnym skutkiem odciągniemy uwagę od np. niepomalowanych lub zmęczonych oczu. W dodatku mężczyźni wyznają, że nic tak nie dodaje kobiecie seksapilu, jak właśnie czerwone, błyszczące usta.

Latem postaw na czerwień

Latem postaw na czerwień


Malować usta czerwoną pomadką możesz na wiele sposobów. Jednym z nich jest użycie najpierw czerwonej konturówki (koniecznie w tym samym odcieniu, co szminka), a następnie wypełnienie ust pomadką. Dzięki temu uzyskasz efekt bardziej kształtnych i większych ust. Dla wzmocnienia efektu możesz na sam koniec pomalować je jeszcze bezbarwnym błyszczykiem.

Jeżeli zależy Ci na bardziej naturalnym efekcie, możesz po pomalowaniu ust czerwoną szminką, przyłożyć do nich delikatnie chusteczkę. Po kilku sekundach zdejmij ją delikatnie z ust. Uzyskasz w ten sposób matowy kolor, który doda Ci seksapilu.CZERWONY LAKIER DO PAZNOKCI

Latem postaw na czerwień

Latem postaw na czerwień


W jaki sposób stworzyć niezwykły efekt czerwieni na paznokciach?

1. Na początku pomaluj swoje paznokcie czerwonym lakierem. Odcień możesz dobrać według swoich preferencji. Radzimy przed położeniem koloru, nanieść na płytkę paznokci bazę pod lakier lub odżywkę do paznokci. Dzięki temu trikowi Twoje paznokcie będą zabezpieczone przed nieestetycznym żółknięciem.

2. Do podkręcenia efektu możesz posłużyć się ozdobnymi cyrkoniami do paznokci. Naklej po jednej z nich (średniej wielkości) na paznokcie serdecznych palców.

3. Następnie weź mniejsze cyrkonie i naklej je po obu stronach (na każdym palcu po dwie) większej cyrkonii.

4. Na sam koniec warto, abyś pokryła całość utwardzaczem. Dzięki temu cyrkonie przyklejone do paznokci utrzymają się na nich naprawdę długo.


GWIAZDY JUŻ POLUBIŁY TEN LOOK!


Marta Grycan

Latem postaw na czerwień

Ada Fijał

Latem postaw na czerwień


Dorota Rabczewska


Latem postaw na czerwień

Sylwia Gliwa

Latem postaw na czerwień

Jessica Mercedes

Latem postaw na czerwień


Tekst: Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Thinkstock/KAPiFDodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Środa 26.06.2013 (aktualizacja: 2013-06-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×