Lifting wolumetryczny - co to takiego i dla kogo?

Medycyna estetyczna cieszy się coraz większą popularnością i wiele osób przyznaje się do korzystania z niej. Słyszałyście, że ktoś się zdecydował na zabieg wolumetryczny? Zobaczcie, jakie są jego wskazania.

Lifting wolumetryczny - co to takiego i dla kogo?

Lifting wolumetryczny - co to takiego i dla kogo?


Kult młodości jest coraz mocniejszy. Niestety nie da się ukryć, że z dnia na dzień nie młodniejemy, a nasza skóra po prostu staje się mniej elastyczna, przez co na twarzy często pojawiają się zmiany, których akceptujemy, np. lewki przy wargach. Z pomocą przychodzi zabieg wolumetryczny.

W tej metodzie poprawy wyglądu wykorzystuje się kwas hialuronowy, którym możemy wymodelować twarz oraz nadać jej efekt liftingu. Tą samą metodą możemy także np. powiększyć usta. Wykonanie tego zabiegu jest zatem wskazane dla kobiet, które chcą poprawić kształt swojej twarzy, zlikwidować zmarszczki, czy poprawić wygląd ust.

Lifting wolumetryczny - co to takiego i dla kogo?

Lifting wolumetryczny - co to takiego i dla kogo?


Lifting jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, więc towarzyszyć nam może ból okolicy, w którą ingerowaliśmy, może także pojawić się np. zaczerwienienie, czy lekki obrzęk, lecz za to efekty widzimy prawie natychmiast, a ponadto utrzymują się one ok. 12 - 18 miesięcy. Do zabiegu nie musimy także przygotowywać się w skomplikowany sposób - wystarczy przez 3 dni przed jego wykonaniem nie zażywać aspiryny, ani leków przeciwzapalnych. Nie można też wykonywać wzmożonej aktywności fizycznej. Natomiast po jego wykonaniu nie należy korzystać z sauny, basenu, a także masować miejsc iniekcji.

To doskonała alternatywa dla zwolenniczek medycyny estetycznej chcących przywrócić swojej twarzy młodzieńczy wygląd. Nie mogą z niej jednak korzystać osoby m.in. będące alergikami, chorujący na łuszczycę, bielactwo, epilepsję, mające choroby immunologiczne, a także kobiety w ciąży oraz karmiące.


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 17.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×