Liftingujący zabieg Zaffiro

Słyszałyście o zabiegu Zaffiro? Brzmi tajemniczo? Zobaczcie na czym polega i jakie są wskazania do jego wykonania.

Liftingujący zabieg Zaffiro

Liftingujący zabieg Zaffiro

Zaffiro, czyli lifting termiczny jest dostępny w niewielu centrach medycznych w Polsce. Jesteście ciekawe jego tajników? Otóż głowica zrobiona ze szlachetnego kryształu szafirowego, w której zastosowano światło podczerwone zostaje podgrzana promieniami do 65 stopni Celsjusza, co z kolei rozgrzewa głębokie warstwy skóry. Mimo tak wysokiej temperatury zabieg jest bezbolesny i bezpieczny, ponieważ skóra jest wcześniej mocno schładzana i zabezpieczana przed poparzeniem oraz zostaje nałożony żel, który pomaga w przewodzeniu fal.

Pod wpływem wysokiej temperatury włókna kolagenowe zostają pobudzone, przez co wraca napięcie i elastyczność skóry, którą straciłyśmy wraz z upływem czasu. Zmarszczki zostają wygładzone, co widać od razu, jednak pełne efekty widoczne będą kilka miesięcy po zabiegu, gdyż stare włókna kolagenowe zaczną się odnawiać, a dodatkowo przybędzie nam nowych.

Dla osób między 25-35 rokiem życia zalecany jest jeden zabieg, a seria zabiegów na twarz przeznaczona jest dla osób po 35 roku życia. Poleca się powtórzenie sesji co 1,5 roku, a dodatkowo codzienna pielęgnacja skóry i odpowiednia dieta, na pewno pomoże nam utrzymać efekty kuracji na dłużej.

Liftingujący zabieg Zaffiro
Liftingujący zabieg Zaffiro


Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny, a kobiety nie odczuwają żadnego dyskomfortu. Po liftingu skóra wygląda naturalnie, gdyż światło podczerwone nie narusza naczyń krwionośnych, nerwów i naskórka. Zabieg nie trwa dłużej niż godzinę, lecz jego cena jest dość wysoka - waha się od 800 do 1500 zł.


Zaletą Zaffiro jest skuteczne działanie na wszystkie partie ciała zależnie od tego, gdzie skóra potrzebuje ujędrnienia. Jednak najczęściej wykonuje się go na twarz, szyję i dekolt. Zabieg liftingujący znakomicie sprawdzi się również na skórze dłoni, brzucha, pośladków, czy na pośladkach.

Zalety:

- poprawiony owal twarzy;
- uniesione policzki;
- napięta i jędrna skóra;
- wypełnienie bruzd;
- pozbycie się zmarszczek.

Przeciwwskazania:

- ciąża;
- okres karmienia piersią;
- otwarte rany;
- choroby nowotworowe i autoimmunologiczne;
- botoks- do 2 tygodni po zabiegu.


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: ShutterstockDodał(a): Ania Twarowska , Poniedziałek 27.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar

Zobacz również

×