Luxuria Astaroth - makijaż gwiazdy

O tej młodej modelce zrobiło się głośno m.in. dzięki klipom Donatana i chyba mało kto nie kojarzy teledysku do "My Słowianie". Teraz możemy ją oglądać także na wydarzeniach medialnych. Zobaczcie, jak się prezentuje.

Luxuria Astaroth - makijaż gwiazdy

Luxuria Astaroth - makijaż gwiazdy


Luxuria Astaroth to modelka, która ostatnio zadebiutowała także na dużym ekranie, bowiem przypadła jej rola w nowej, polskiej produkcji pt: "Obietnica", opowiadającej o losach nastolatków, którzy nie stronią od imprez i używek, a w tym wszystkim pojawia się wielka miłość. Jeden z bohaterów zostaje posądzony o zdradę i zostaje porzucony przez swoją dziewczynę, a szansą na jej powrót jest spełnienie obietnicy...Jakiej? Zapraszamy do kin!

W filmie zobaczymy także inne debiuty, np. Elizę Rycembel, czy Mateusza Więcławka. Wszystkich aktorów mogliśmy oglądać na premierze. Niewątpliwie największe wrażenie robiła Luxuria Astaroth, która pojawiła się w długiej, czerwonej sukni. Nie da się ukryć, że oprócz stroju, uwagę przykuwała także swoim niezwykle dużym kokiem, idealnie ułożonym na czubku głowy. Fryzurę dopełnił mocny, wyrazisty makijaż. Oczy zostały podkreślone czarnymi cieniami, dzięki którym uzyskano koci, zadziorny efekt, natomiast usta ozdabiał intensywnie czerwony błyszczyk. Mocno zaznaczone zostały także brwi Astorii, a kości policzkowe podkreślone bronzerem. Pomimo tego, że na ciele modelki widzieliśmy dużo czerwieni, wszystko idealnie do siebie pasowało i tworzyło robiącą wrażenie całość.

Można pokusić się o stwierdzenie, iż ten rodzaj makijażu jest po prostu ulubionym modelki, ponieważ w bardzo podobnym możemy ją oglądać m. in. w teledysku Donatana "My Słowianie". Jedynie kreski na górnych powiekach są tam mniej wyraziste, aczkolwiek również rzucające się w oczy i doskonale je podkreślające.

Ten makijaż i fryzura niewątpliwie nie mogą być prezentowane przez grzeczną dziewczynkę. Jak Wam się podoba?

Luxuria Astaroth - makijaż gwiazdy

Luxuria Astaroth - makijaż gwiazdy

Luxuria Astaroth - makijaż gwiazdy

Luxuria Astaroth - makijaż gwiazdy

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF/ YouTube
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 12.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×