Maja Sablewska wyglądała jak orangutan?

Maja Sablewska jest prowadzącą program, w którym pomaga kobietom w zmianie swojego stylu. Dlaczego? Zobaczcie, co mówi o sobie w przeszłości. Możecie być zdziwione.

Maja Sablewska wyglądała jak orangutan?

Maja Sablewska wyglądała jak orangutan?


Maja Sablewska oprócz tego, że jest znana w branży muzycznej jako menadżerka, obecnie stawia także na własną karierę medialną w roli stylistki. Już drugi sezon prowadzi program w TVN Style, w którym radzi zwykłym kobietom, jak się ubrać, jak atrakcyjnie wyglądać i dobrze się czuć. Dlaczego akurat taki program i tematyka? Maja przyznaje, że był czas, kiedy sama sobie się nie podobała.

Przeszłam ogromną metamorfozę. Dawniej wyglądałam jak orangutan, goryl, małpa, można było mnie porównać do jakiegoś zwierzęcia - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Maja Sablewska. - Miałam wystającą szczękę, chodziłam w kucyku i wielkich okularach. Dodatkowo miałam oponę dookoła własnej osi, która bardzo mi przeszkadzała.

Gwiazda wspomina, że nie czuła się dobrze ze sobą, a dobieranie ubrań nie sprawiało jej przyjemności. Nie kreowała swoich cech osobowości, tylko przykrywała ciało, aby ukryć mankamenty. Podkreśla, że jest świadoma tamtych błędów, które popełniała, szczególnie że ludzie zwracali jej uwagę na te potknięcia.

W pewnym momencie postanowiłam zmienić swoje życie: dowiedzieć się więcej o sobie i zaplanować przyszłość tak, żeby za parę lat nie żałować, że nie zrobiłam wielu rzeczy wcześniej - dodaje Sablewska.

Zmiana trwała 10 lat i teraz stylistka przekazuje bohaterkom programu swoją wiedzę w pigułce. Chciałaby, aby jej rady przyniosły kobietom taki efekt, jakiego ona sama doświadczyła.

Nie twierdzę, że jestem pewna siebie i wyglądam najlepiej na świecie - wyjaśnia Maja Sablewska. - Mam swoją pokorę. Ale chcę robić w życiu coś pożytecznego. Jeśli mogę pomagać innym, czerpiąc z własnej praktyki, to czemu nie.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, zobaczcie materiał:
Zobaczcie również, jak gwiazda zmieniała się na przestrzeni lat:


Źródło: Newseria Lifestyle/ MilionKobiet.pl
Foto: Newseria Lifestyle/KAPiF
Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 21.07.2014 (aktualizacja: 2014-07-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×