Bajkowe portrety rudowłosych kobiet z…lisami

Lisy to zwierzęta tajemnicze i dzikie, ale przede wszystkim niesamowicie inteligentne. Pewna Rosjanka postanowiła sportretować ich piękno, które na fotografiach zestawiła z pięknem zachwycających rudowłosych kobiet. Oto efekty!

cccc.jpg

Alexandra Bochkareva od lat zachwyca się rudowłosymi i piegowatymi modelkami. Ich wyjątkowe charaktery uwiecznia na zdjęciach w naturalnych sceneriach. Jej ostatnią jesienno-zimową sesją zachwycił się cały świat. Zobacz, jak wyjątkowy klimat udało się jej stworzyć aparatem analogowym. 

Modelki, które uczestniczyły w sesji, Polina i Olga, stanęły przed obiektywem z wytresowanym lisem. Fotografka mówi, że wykonanie tej sesji było spełnieniem jej marzeń, ponieważ fotografowała to, co najbardziej kocha, w podwójnym wydaniu. I choć sama przyznaje, że ze względu na mroźną i wietrzną pogodę, a także ruchliwego modela, była to jedna z najtrudniejszych sesji, nadal uważa ją za najbardziej inspirujące doznanie, które miała możliwość przeżyć podczas swojej dotychczasowej kariery. Większość zdjęć powstałych podczas sesji utworzyło dwie serie - Autumn i Winter. Widzimy w nich głównie spontaniczne kadry, ujęcia chwil.

Dzięki wyjątkowej urodzie modelek i tajemniczej postaci lisa udało się stworzyć istnie bajkowy klimat, który czaruje spokojem, a jednocześnie wzbudza pewien niepokój. Zimne plenerowe barwy połączone ognistym charakterem modeli przenoszą nas do odległych krain i niesamowicie współdziałają ze sobą. Warto podkreślić, że fotografie zostały wykonane aparatem analogowym, ale niezwykłą rolę odegrało tu również światło, które jest w stu procentach naturalne, co czyni fotografie jeszcze bardziej imponującymi.

Alexandra swoją karierę zaczynała w 2012 roku, fotografując członków własnej rodziny. Od początku przygody z fotografią uwielbiała sensualne, delikatne i naturalne portrety. Dzięki prostocie ukrytej w fotografiach potrafi odkryć przed nami niezwykłe piękno wyjątkowych kobiet. W jej zdjęciach nie znajdziesz krzykliwości, nadętych ust czy wydumanych fryzur. To waśnie dzięki zamiłowaniu do naturalności możemy oglądać tak niesamowite portrety, które wzbudzają ogromne emocje.

Zobacz niesamowite portrety rudowłosych kobiet. Co o nich sądzisz?

Zachęcamy do obejrzenia wszystkich fotografii, które znajdziesz na Instagramie Alexandry.Zdjęcia: Instagram


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Czwartek 24.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×