Cień z brokatem na dłużej

Lubisz cienie z brokatem, lub dopiero chcesz się zdecydować na ich stosowanie, ale sen z powiek spędza Ci problem ich osypywania? Zapoznaj się z naszymi radami!

Cień z brokatem na dłużej

Cień z brokatem na dłużej


Zbliża się wielkimi krokami Sylwester i karnawał, a makijaż na te okoliczności obliczony jest na efekt, więc musi być wyrazisty, niemal sceniczny. Najważniejsze są oczywiście oczy, a te muszą wyglądać efektownie tzn. muszą błyszczeć, dlatego dopełnieniem spektakularnego wyglądu powinien być mieniący się brokat.

Dość modne od pewnego czasu stało się łączenie kilku błyszczących odcieni brokatu. Malowanie oczu zaczynamy więc od nałożenia na całe górne i dolne powieki bazy. Nieodzownym elementem kolorowego, Sylwestrowego makijażu jest brokat. Pamiętajmy, że im jest drobniejszy tym efekt jest bardziej estetyczny. Jeśli strój sylwestrowy ma być nieco przerysowany, możesz także zastosować brokat gruboziarnisty w przeciwnym wypadku może wyglądać dość kiczowato.

Cień z brokatem na dłużej

Cień z brokatem na dłużej


Tego typu makijaż wymaga starannego nałożenia brokatu, tak, by w czasie zabawy nie osypywał się.
Aby brokat nie osypywał się z powiek, nakładaj go na bazę pod cienie. Możesz też rozsmarować na powiece odrobinę złotego balsamu do ciała i wzdłuż linii dolnych rzęs zrobić złotą kreskę.

Ale najbardziej profesjonalnym sposobem jest zastosowanie specjalnego bezbarwnego żelu do brokatu. Produkt doskonale sprawdza się przy mocnych, awangardowych makijażach brokatowych. Doskonale utrzymuje go na powiekach. Żel tworzy zwartą, elastyczną warstwę zapobiegającą osypywaniu się brokatu.

Róże dla cery naczynkowej

Wioletta Wypijewska

Mistrzyni świata w makijażu profesjonalnym

Wizażysta i szkoleniowiec firmy KRYOLAN


Foto: ThinkstockDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 03.12.2013 (aktualizacja: 2013-12-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×