Co powiesz na… artystyczne usta?

Hit czy totalny kicz?

usta cover.jpg

Instagram nie przestaje nas zaskakiwać. Nie tylko pomysłowością, lecz także cudownie szalonymi ludźmi. Czasami są to tutoriale na składanie krzeseł z Ikea w prosty sposób, innym razem są to zabawne filmiki z kotkami, a czasami nietypowy makijaż. Tym razem pod lupę bierzemy to ostatnie - odkąd odnalazłyśmy w aplikacji profil Jazminy Daniel, nie możemy się napatrzeć na te piękne usta!

Sprawdź: Postaw na usta ombre! 


Większość kobiet stawia na oryginalny i mocny makijaż oczu - wydawałoby się, że to jedyny odpowiedni sposób na pokazanie swoich zdolności oraz niczym nieograniczonej fantazji przy pomocy kosmetyków.


A jednak! Coraz większą popularnością cieszą się zabiegi przeprowadzane na ustach, które jest przecież o wiele trudniejszym płótnem niż skóra na twarzy. Przede wszystkim nieustanna pielęgnacja jest tutaj bezdyskusyjną koniecznością. No i oczywiście niezliczona ilość kosmetyków, utrwalaczy, drobinek, cekinów i wielu, wielu innych rzeczy.


Ciekawe jesteście jakie ciekawe rzeczy powstają z tak artystycznych rąk? Naszymi faworytami są: Harry Potter, Arielka i Brokat. 

Zobacz też: Jak powiększyć usta i nadal wyglądać naturalnie? 


Nadal jednak nie znalazłyśmy stosownego tutorialu, który pozwoliłby nam na takie wariacje. 

✨🎉🎆 Happy New Year guys!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jazmina Daniel (@missjazminad)Źródło: SoBadSoGood.com

Zdjęcie: screenshot instagram.com


Dodał(a): Anna Guzek , Wtorek 14.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
dla mnie najlepszy motyw japoński, oczywiście bez tych koszmarnych szponów. natomiast widzę w tym pomyśle pewną korzyść dla mężczyzn- w takim makijażu kobitka będzie trzymała buzię zamkniętą na kłódkę i nie będzie męczyła faceta paplaniem, bo jak otworzy usta, to cały efekt diabli wzięli.
Dodano: 2016-06-16 18:09:55 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×