Jaki kolor brwi pasuje do Twoich włosów?

Źle dobrany kolor brwi potrafi popsuć najpiękniejsze spojrzenie... Jak tego uniknąć?

brwiawlosy.jpg

Profesjonalna stylizacja brwi to jeden z najważniejszych elementów codziennego makijażu. Odpowiednio podkreślone, potrafią nadać niesamowitego uroku całej twarzy. Oczywiście, naturalny odcień brwi prezentuje się najlepiej, jednak warto trochę go "poprawić". Jak dopasować kolor brwi do włosów? Oto nasze podpowiedzi!

JASNY BLOND

Naturalne blondynki najlepiej podkreślą swoją urodę, delikatnie malując brwi na jasny, ciepły odcień brązu. Posiadaczki fryzury w odcieniach blondu pięknie prezentują się w naturalnym wydaniu, dlatego najgorsze, co mogą sobie zafundować to mocne, ciemne brwi. 

RUDY/MIEDZIANY

Nigdy nie farbuj brwi na szalony, ognisty kolor. Naturalnie rude kobiety zazwyczaj mają niewidoczne brwi, dlatego i w tym przypadku najlepiej sprawdzi się naturalne rozwiązanie. Brwi powinny być utrzymane w brązowo-miedzianych odcieniach. 

Brąz

W wyborze idealnej kredki do brwi warto kierować się następującą zasadą: brwi powinny być ciemniejsze niż włosy. Dlatego włosy w kolorze ciemnej czekolady najlepiej prezentują się w zestawieniu z czarnymi, zdecydowanymi brwiami.

CZARNY

Posiadaczki kruczoczarnych włosów nie muszą mieć żadnych dylematów- ich najpiękniejszym dodatkiem są naturalne, czarne brwi. Brunetki powinny za to unikać jasnych, delikatnych  odcieni. Mimo że w tym przypadku dodatkowe podkreślanie brwi jest zbędne, warto zadbać i o ich odpowiedni kształt.

Pamiętaj, że nie wystarczą jedynie dobre kosmetyki, aby Twoje brwi były gęste i piękne.  Tak jak w przypadku pielęgnacji włosów, dla brwi ważna jest odpowiednia dieta i dobry stan zdrowia.

Zdjęcie: iStock Dodał(a): Alicja Bartosiak , Środa 07.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×