Kolorowe sztuczne rzęsy - hit czy kit?

Założyłabyś je na co dzień?

tęczowe rzęsy.jpg

Moda na sztuczne, długie rzęsy jakiś czas temu wręcz wylała się na ulice. Teraz oprócz hybrydowych paznokci, delikatnie powiększonych ust i “naturalnego” ombre, bardzo modne jest przedłużanie rzęs u kosmetyczki. Wprawdzie jest wiele zalet takiego rozwiązania jak kilka dodatkowych minut na sen z rana, możliwość zaprzestania malowania powiek i rzęs, ciekawe spojrzenie, to jednak nie oszukujmy się - dla delikatnych, naturalnych rzęs to spore obciążenie.

Teraz okazuje się, że czarne rzęsy stają się passe! Dla wszystkich miłośniczek dodatkowych kępek w okolicach oczu pojawił się nowy trend, jakim są... tęczowe rzęsy.


Mimo sceptycznego podejścia do sztucznych rzęs, trzeba przyznać, ze robią efekt "wow". Nie nadają się może na co dzień, ale na szaloną imprezę w weekend - jak najbardziej. Genialny jest efekt, jaki nadają oczom. Przy wszystkich ciemnych i czarnych oczach jakie są teraz bardzo popularne, tęcza jest bardzo oryginalna i z pewnością z daleka ją widać.

Zobacz też: Trwały makijaż? Nic trudnego! 


Jeśli zainteresował Cię efekt tęczowych rzęs, niekoniecznie musisz zmuszać się do pójścia do kosmetyczki i próbowania przedłużanych. Możesz to równie dobrze zrobić we własnym domu, pod warunkiem, że masz przynajmniej 4 kolorowe mascary: żółtą, czerwoną, zieloną i niebieską. Przy odpowiedniej motywacji i pomocy tutoriali z YT oraz instagrama jesteś w stanie spokojnie to zrobić sama. Inspiracji szukaj pod tagiem #RainbowLashes.
">">">Źródło:SoBadSoGod.com

Zdjęcie: Screenshot SoBadSoGood.com


Dodał(a): Anna Guzek , Środa 01.06.2016 (aktualizacja: 2016-05-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Anonim
xhahdvsvacw3tf
Dodano: 2018-05-20 19:59:48 Zgłoś nadużycie
Anonim
xhahdvsvacw3tf
Dodano: 2018-05-20 19:59:47 Zgłoś nadużycie
Anonim
jjuyhiiiui
Dodano: 2018-05-20 19:59:28 Zgłoś nadużycie
Anonim
wooow cudne te kolorowe rzęsy! szkoda że wcześniej na nie nie trafiłam. ja już się przygotowałam do tegorocznej imprezy sylwestrowej. skusiłam się w końcu i odważyłam na przedłużenie włosów. wiele koleżanek polecało mi metodę Great Lengths i mogę potwierdzić że efekt prześliczny i wszystko się zgadza. Czuje się o 100% bardziej kobieca z długimi włosami :)
Dodano: 2017-12-29 12:57:13 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×