Makijaż na upały

Jak powinniśmy się malować latem, kiedy jest gorąco i ciężkie makijaże wprost spływają nam z twarzy?

Makijaż na upały

Makijaż na upałyZdecydowanie należy zamienić ciężkie podkłady i pudry na delikatne, ale bardzo skuteczne kremy z formułą BB. Nie zapominajmy o filtrach. W mieście wystarczy miejski filtr SPF 15. Kosmetyki tego rodzaju stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych sposób ujednolicania kolorytu cery. Dodatkowo są doskonałą bazą np.: pod makijaż, jednak co najważniejsze – nawilżają i przepięknie rozświetlają cerę bez jej nadmiernego obciążania.

Jeżeli chodzi o mascary sięgajmy po formuły wodoodporne, róże - w musie i delikatne, nieklejące błyszczyki do ust.  Jeżeli nasza cera jest cerą tłustą lub mieszaną, zadbajmy przed nałożeniem makijażu o jej zmatowienie. Będzie nam wówczas łatwiej utrzymać makijaż na dłużej. Jeżeli cera jest bez skazy i funkcjonuje normalnie, zastosujmy na czystą buzię bazę pod makijaż, a następnie oprószmy ją sypkim pudrem. Miejmy także przy sobie bibułki matujące, którymi w szybki sposób możemy skorygować makijaż, że także pozbyć się nieestetycznych kropelek spowodowanych upałami, a także sebum, które jest charakterystyczne dla wspomnianych cer mieszanych i tłustychAleksandra JaśkowiecEkspert MilionKobiet.pl
Aleksandra Jaśkowiec
EKSPERT URODY Kosmeterii
Product Trainer marek: GOSH i ACE of FACEDodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Czwartek 16.08.2012 (aktualizacja: 2012-09-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×