Najlepsze motywy na zabawy karnawałowe dla dorosłych

W tym roku karnawał jest wyjątkowo długi, dlatego dzisiaj mamy dla Ciebie najlepsze pomysły na zabawy karnawałowe dla dorosłych. Zobacz, jak wykorzystać ten wspaniały czas!

iStock-4964175361.jpg

W czasie karnawału kluby i restauracje prześcigają się w pomysłach na największe szaleństwo imprezowe. Oczywiście warto skorzystać z ich ofert, ale równocześnie pomyśleć o przygotowaniu zabawy dla znajomych w zaciszu domowym. Co zrobić, żeby impreza karnawałowa w domu nie skończyła się wspólnym przeglądaniem zakamarków Internetu? Oto najciekawsze zestawienia zabaw karnawałowych, które możesz przygotować w domu.

Największe festiwale karnawałowe na świecie odbywają się w Rio de Janerio, Wenecji, na Wyspach Kanaryjskich oraz w Niemczech. Tradycyjne polskie zwyczaje zapustne obejmowały przebieranie się za jajko, tworzenie kukieł, wystawne bale połączone z ogniskami i kuligami. W czasach PRL popularne były dancingi oraz prywatki, na których dzisiaj właśnie się skupimy.

IMPREZA W STYLU PRL 

W dzisiejszych czasach szalenie popularne są imprezy domowe, na które wszyscy przybyli goście wkładają stroje z danej epoki. Jeśli Twoi znajomi są zabiegani i wiesz, że nie będą mogli poświęcić czasu na przygotowanie skomplikowanych strojów balowych, poproś ich o przybycie w strojach w stylu PRL. Dlaczego właśnie z tego okresu? Czasami nawet nie zdajemy sobie sprawy ile ubrań z tego czasu lub podobnych znajduje się w naszych szafach. Okulary babci, sukienki mamy czy choćby kurtki kupione w secondhandzie. Oczywiście te z szerokimi rękawami i gumkami przy kostkach. Wystarczy zwykły golf i plisowana spódnica, aby wcielić się w rolę. Nie zapomnij o podaniu wędlin, zawiniętych w gazetę. 

ZWIERZYNIEC 

Z pewnością dużą popularnością w karnawale będą cieszyły się również bale dzieci kwiatów lub te, na które wszyscy przychodzą przebrani za zwierzęta. Pamiętaj, że przebrania osób dorosłych nie muszą być tak realistyczne, jak kreacje dzieci i mogą pozostawiać pole do interpretacji.

GWIAZDY HOLLYWOOD 

Impreza w hollywoodzkim stylu to wspaniałe pole do popisu nie tylko dla pań. Wybierzcie ze swoim partnerem stroje, dzięki którym przeobrazicie się w najbardziej elegancie pary dawnych gwiazd Hollywood. Wyjątkowe suknie, perły, długie rękawiczki i wspaniałe fryzury to tylko niektóre elementy, które sprawią, że przeniesiecie się w wyjątkowe i czarujące lata.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Środa 01.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×
  • 10 karnawałowych sukienek do 100 zł!

    10 karnawałowych sukienek do 100 zł!

    Masz imprezę a nie masz w co się ubrać? Nie chcesz znowu wydawać fortuny na kolejną sukienkę? Mamy rozwiązanie! Najładniejsze karnawałowe sukienki do 100 zł. Musisz je zobaczyć! czytaj więcej

  • Karnawał wg Reserved!

    Karnawał wg Reserved!

    Sylwestrowa noc jakiej jeszcze nie przeżył nikt! Szaleństwo, zabawa po świt w glam rockowej stylizacji, to właśnie ma nam do zaproponowania marka Reserved. Wiecie już w co się ubierzecie?… czytaj więcej