Tutorial z makijażem 80-letniej kobiety podbija Internet!

Chcesz zobaczyć, czego użyła makijażystka żeby osiągnąć taki efekt?

babcia cover.jpg

Makijaż sam w sobie z natury ma za zadanie podkreślić nasze atuty i ukryć to, co pragniemy nieco zatuszować. Wiadomo, efekt raz jest lepszy, raz gorszy (zależy od kosmetyków i umiejętności makijażystki). Co zatem się stanie, gdy zestawimy bardzo dobre kosmetyki, utalentowaną makijażystkę… i 80-letnią modelkę?

Zobacz też: Perfekcyjny makijaż ust z wykorzystaniem... taśmy klejącej! 


Na taki eksperyment zgodziła się Livia, babcia znanej makijażystki Tea Flego. Wnuczka pojechała odwiedzić babcię z okazji urodzin i przy okazji zaproponować jej niespotykany prezent - mocny makijaż. Efekt? Livia wygląda na 20 lat młodszą! Szczególnie dzięki dłuższym rzęsom, ukrytym cieniom pod oczami i kolorowej szmince.


Metamorfoza babci Livii odbiła się szerokim echem po Internecie. Spotkała się jednak z bardzo pozytywnym przyjęciem, wręcz szokiem wynikającym z efektu całego makijażu. O tym niezwykłym wydarzeniu pisały prawie wszystkie brytyjskie media z branży, takie jak “Mirror UK”, “The Sun UK”, “Cosmopolitan UK”, “Elle”, “Marie Clare”, “Grazia”, “Glamour”.

Zobacz też: Teoretycznie niemodne trendy, które stały się totalnym hitem! 


Na rozgłosie zyskała nie tylko babcia, lecz także jej zdolna wnuczka. A co Wy myślicie o takim makijażu? Podoba Wam się?">">Źródło: SoBadSoGood.com

Zdjęcie: Instagram.com/teaflego


Dodał(a): Anna Guzek , Wtorek 10.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×