Zgadniesz, który make-up jest wart 8 tysięcy złotych?

Internetowa guru make-upu przeprowadziła eksperyment.

taniidrgimakijaz.jpg

Jeśli chodzi o makijaż, kobiety są w stanie wydać krocie, aby zapewnić sobie atrakcyjny i nowoczesny wygląd. Okazuje się, że wyższa cena nie zawsze oznacza lepszą jakość. Skandynawska blogerka Shani Grimmond postanowiła przeprowadzić test. Pierwszy makijaż wykonała luksusowymi kosmetykami wysokiej klasy o wartości prawie 8 tysięcy złotych, drugi ich tanim odpowiednikiem. Kiedy porównała te dwie wersje, sama nie mogła w to uwierzyć.

Wiem, że to ogromne pieniądze, ale ty zdecydowanie nie musisz tyle wydawać. Robię to tylko dla eksperymentu. Wszystkie te drogie produkty kupiłam wyłącznie na potrzeby tego filmu- komentuje dziewczyna. 

Makijaż, który blogerka przygotowała na walentynki, kosztował około sześciuset złotych. To i tak spora suma, ale zdecydowanie mniej niż osiem tysięcy!

Eksperyment ilustruje fantastycznie, dlaczego nie zawsze trzeba wydawać wielkich sum na kosmetyki, które niekiedy mogą działać, jak ich tańsze odpowiedniki. Każda kobieta chce wyglądać pięknie, ale może warto nieco zmienić myślenie i zamiast wydawać pieniądze na malowanie siebie na nowo, pomyśleć o zainwestowaniu w naturalną wersję samej siebie? Najprawdopodobniej żaden makijaż, droższy czy tańszy, nie da Ci tyle pewności siebie, co pracowanie nad fantastycznymi cechami, które już masz!

Zobacz pełne wersje filmów instruktażowych, które przygotowała Shani:Zdjęcia: Youtube

Źródło: dailymail 


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Sobota 13.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
żaden.
Dodano: 2017-06-20 16:52:27 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×