Makijaż oczu - jak dobrze wytuszować rzęsy?

Zwieńczeniem makijażu jest zawsze nałożenie maskary. Jak dobrze rozdzielić rzęsy i pomalować je tak, by wyglądały zjawiskowo? Oto instrukcja.

malowanie rzęs.jpg

Makijaż oczu - jak dobrze wytuszować rzęsy?

Prawidłowy i ładny makijaż oczu to podstawa. Dzięki niemu nasze spojrzenie jest przyciągające, a cała twarz wygląda jeszcze piękniej. Warto zatem znać podstawowe triki jego wykończenia.

Kiedy wykonamy już idealną kreskę eyelinerem lub ozdobimy nasze oczy ładnym cieniem do powiek, przychodzi czas, by zająć się rzęsami. Oczywiście jest nam do tego potrzebna dobra maskara. Jednak sukces prawidłowego wytuszowania rzęs nie zależy jedynie od tuszu.

 

Dzięki odpowiedniej technice sprawimy, że nasze rzęsy nie tylko nie będą sklejone, ale będzie ich więcej, wydadzą się grubsze oraz dłuższe. Tak, to wszystko można osiągnąć nie tylko przy pomocy dobrego tuszu do rzęs, ale przy pomocy dobrej techniki.

Dobrze nałożony tusz podkreśli atuty naszych oczu i sprawi, że nasze spojrzenie będzie jeszcze bardziej urzekające i piękna - a przecież o to właśnie chodzi.

Zobacz też: NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ, GDY WYBIERAMY I KUPUJEMY TUSZ DO RZĘS? 

Okazuje się, że nie jest to wcale takie trudne, jednak warto zwrócić uwagę na parę szczegółów, których często kobiety nie są świadome. Wiedziałyście bowiem, że rzęsy warto pomalować nie tylko od wewnętrznej strony oka, ale także od tej zewnętrznej?

Oto dokładna instrukcja, dzięki której od tej pory wasze rzęsy zawsze już będą wyglądać idealnie! 

makijaż oczu krok po kroku 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Sobota 09.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Moim zdanie potrzebna jest do tego odpowiednia maskara i taka też jest z Melkior, space volium , starcza na cały dzień, pogrubia, nie plami i nie płynie.
Dodano: 2015-10-24 18:21:06 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×