Makijaż w kolorach pasteli

Pastele w makijażu to absolutny hit makijażowy tego sezonu. Pasuje do wszystkich typów urody i doskonale podkreśla oprawę oczu. Skorzystaj z naszego poradnika i sprawdź, jak prawidłowo wykonać pastelowy make up!

Makijaż w kolorach pasteli

Makijaż w kolorach pasteli


Pastele mają w tym sezonie "swoje 5 minut". Na dobre zadomowiły się w ubraniach oraz dodatkach. Królują również w świecie makijażu, a styliści zachęcają wszystkie kobiety, aby poeksperymentowały z tymi odcieniami. Pastelowe kolory sprawdzą się idealnie dla każdego typu urody. Wystarczy tylko dobrać odpowiednią barwę, która najkorzystniej podkreśli naszą urodę.

KROK 1

Wykonanie makijażu rozpoczynamy od nałożenia na powieki kremu nawilżającego, następnie bazy, a na samym końcu cienia w pastelowym kolorze. Cień najlepiej jest nakładać specjalnym pędzelkiem. Pokryj nim dokładnie ruchomą (górną) powiekę, kierując się w stronę brwi. Możesz również położyć cień na zewnętrzny kącik dolnej powieki.
Makijaż w kolorach pasteli

Makijaż w kolorach pasteli


KROK 2

Drugim krokiem jest nałożenie podkładu lub fluidu na twarz. Następnie podkreślamy różem kości policzkowe. Prawidłowo róż powinien być nakładany dużym pędzlem. Usiądź przed lustrem i uśmiechnij się. Róż zacznij nakładać od najbardziej wystającego punktu na policzku. Ruchy pędzla powinny być na zasadzie góra-dół, a nigdy poziome.Makijaż w kolorach pasteli

Makijaż w kolorach pasteliKROK 3

Ostatni element makijażu to nałożenie na usta pomadki lub błyszczyku. Pamiętaj, że w makijażu pastelowym obowiązuje zasada, że przy mocno podkreślonym oku, rezygnujemy z mocnych akcentów na ustach.Makijaż w kolorach pasteli


Makijaż w kolorach pasteli

I gotowe! Koniecznie wypróbujcie pastelowy makijaż podczas tego lata. Dzięki niemu zapewnicie sobie świeży i dziewczęcy look, który jest teraz na topie!

Makijaż w kolorach pasteli

Makijaż w kolorach pasteliTekst: Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk

Źródło: MilionKobiet.plPrzeczytaj również:

Makijaż w stylu Olgi Bołądź

Makijaż w stylu Moniki Brodki

Makijaż w stylu Haliny Mlynkovej
Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Piątek 27.07.2012 (aktualizacja: 2012-07-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×