Makijaż w stylu sióstr Kardashian

Siostry Kardashian niewątpliwie są jednymi z najbardziej popularnych sióstr na świecie. Zobaczcie, jakie makijaże prezentują gwiazdy.

Makijaż w stylu sióstr Kardashian

Makijaż w stylu sióstr Kardashian


Rodzina Kardashianów należy do świata celebrytów i niejedna z kobiet chętnie wzoruje się na ich stylu. Postanowiłyśmy przyjrzeć się ich makijażom! Kim, Khloe i Kurtney charakteryzują się oryginalną urodą i doskonale umieją ją podkreslić.

Celebrytki zawsze stosują idealnie podkręcone, wydłużone rzęsy. Częstym zabiegiem stosowanym przez gwiazdy jest również mocne podkreślenie górnej i dolnej powieki, jednak nie ograniczają się tylko do czarnego koloru. Np. Khloe zobaczymy w zielonej kresce na dolnej powiece.

Nieodłącznym elementem makijażu sióstr Kardashian jest bronzer i za jego pomocą idealne podkreślenie kości policzkowych. Jeżeli chodzi o makijaż ust, to tutaj również siostry nie ograniczają się co do kolorów. Możemy je zobaczyć zarówno w wyrazistej, seksownej czerwieni, jak również w odcieniach beżu.

Wzorujecie się na makijażach sióstr Kardashian? Zapraszamy do obejrzenia przygotowanej przez nas galerii makijaży znanych sióstr!
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 05.11.2013 (aktualizacja: 2013-11-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×