Makijażowa wpadka Krystyny Mazurównej

Polska tancerka i choreografka lubi szokować ekscentrycznym wyglądem. Nie inaczej było na trzecim półfinale programu "Tylko taniec. Got to dance". Krystyna Mazurówna kolejny raz zaszokowała publiczność swą odważną stylizacją.

Krsytyna Mazówna

Jurorka programu "Got to dance" nie boi się krytycznych komentarzy odnośnie jej wizerunku. Silna osobowość gwiazdy znajduje przełożenie w drapieżnych, nie dających się nie zauważyć stylizacjach. Krystyna Mazurówna nie przebiera w środkach, oprócz zamiłowania do srebrzystych tkanin, skór, ćwieków i błyskotek swą miłość do przepychu zamanifestowała także w makijażu. Warstwy eyelineru, sztuczne rzęsy przytłoczyły piękne niebieskie oczy  choreografki. Czerwień ust straciła swój klasyczny charakter, tonąc w nadmiarze srebra i blasku rybich łusek, które ozdobiły czoło tancerki. Do tego natapirowana fryzura w stylu Amy Winehouse  dodała całej stylizacji ciężkości. Pasmo włosów spryskanych lakierami w odcieniach różu i błękitu to wisienka na kiczowatym torcie Krystyny.

Krystyna Mazurówna

Krystyna MazurównaFoto:BE&W

Źródło:MilionKobiet.pl


Dodał(a): Karolina Kawecka , Piątek 11.05.2012 (aktualizacja: 2012-05-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
hagabana
to nie jest makijaż lecz cała charakteryzacja! zawiera ona ciekawe elementy i jak na taka ilość kiczu i dodatków całość wypadła dość... interesująco.
Dodano: 2012-05-11 20:29:49 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×