Makijażowa wpadka Marty Grycan

Marta Grycan coraz częściej gości na salonach towarzyskich. W showbiznesie czuje się jak ryba w wodzie, jednak w kwestii makijażu nie zawsze udaje jej się być perfekcjonistką.

Marta Grycan

Czerwony kolor szminki idealnie podkreśla silną osobowość celebrytki ( Marta Grycan odważnie mówi o nadwadze), ale w zestawieniu z mocno podkreślonymi oczami, klasyczny kosmetyk przyczynił się do powstania wulgarnego i mało estetycznego efektu. Celebrytka stawia na intensywne barwy w swych kreacjach, dlatego lepszym rozwiązaniem dopełniającym wizerunek salonowej lwicy, byłby lżejszy makijaż, nie przytłaczający szykownych sukienek Marty.

Wyrazista burza rudych loków nie potrzebuje konkurencji w postaci zbyt mocnego makijażu, jaki zafundowała sobie żona potentata lodowego. Gruba warstwa cieni na powiekach oraz szminka wychodząca poza kontur ust powodują wyzywający i niestosowny dla eleganckiej damy efekt. Może w kuchni zasada "mniej znaczy więcej" nie przekłada się na jakość posiłków, jednak  jeśli chodzi o wizerunek, warto ją wprowadzić w życie!


Marta GrycanMarta Grycan


Foto: BE&W

Źródło: MilionKobiet.pl


Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Wtorek 08.05.2012 (aktualizacja: 2012-05-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
olinkaa24
nie podoba mi się jej makijaż
Dodano: 2012-05-08 20:03:53 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×