Mała wielka zmiana

Nie musisz biec do fryzjera, by odmienić swój wygląd. Odśwież kolor włosów.Wypróbuj szybkie najmodniejsze stylizacje na dzień i na wieczór. Wyczarowanie twarzowego uczesania zajmie ci maksymalnie 20 minut!

Mała wielka zmiana

Krótko i z klasą 

Gładko - do pracy

Dokładnie rozczesz włosy, by je wygładzić. Zrób przedziałek z boku. Następnie, pasmo po paśmie, wyprostuj kosmyki prostownicą. Z boków zaczesz włosy na skronie. Potem, by utrwalić fryzurę, nałóż dłońmi cienką warstwę pasty modelującej. Dzięki niej kosmyki nie będą odstawać.

Wieczorowo

Umyj włosy. Zrób przedziałek z boku i modeluj pasma na grubej okrągłej szczotce. Zacznij od tyłu. Odbij włosy lekko od nasady. Grzywkę wyciągnij na jedną stronę na szczotce, tak aby lekko opadała na oko. By stworzyć artystyczny nieład, we włosy wetrzyj żel lub glinkę. Utrwal fryzurę mocnym lakierem.

Swobodnie i romantycznie

Od rana na luzie

Umyj włosy i osusz je lekko ręcznikiem. Następnie w każde pasmo wetrzyj piankę utrwalającą, która dodaje objętości. Potem na grubej okrągłej szczotce wysusz włosy. Niektóre pasma lekko faluj, tak by układały się naturalnie. Podobny efekt możesz osiągnąć za pomocą lokówki z grubą końcówką.

Na eleganckie popołudnie

Umyte włosy na całej długości spryskaj sprayem wygładzającym, który dodatkowo doda im blasku. Wysusz suszarką. Następnie, pasmo po paśmie, wyprostuj prostownicą. Włosy z tyłu lekko natapiruj. Zbierz wszystkie nad karkiem i wypuść kilka pasm na twarz. Załóż gumkę i zakryj ją pasmem włosów.

Klasycznie i kobieco

Umyj włosy i osusz je ręcznikiem. Następnie wetrzyj piankę utrwalającą i zrób przedziałek na środku. Potem na małej okrągłej szczotce dokładnie je wysusz. Pasmo po paśmie wyciągaj kosmyki na szczotce, a końcówki zakręcaj na
zewnątrz. To samo możesz zrobić prostownicą. Utrwal fryzurę mocnym lakierem.

W zmysłowym nastroju

W wilgotne włosy wetrzyj piankę. Zrób przedziałek z boku i dokładnie wysusz kosmyki. Całe włosy zakręć na lokówce ze zwężającą się końcówką. Rozczesz loki palcami, tak by porozdzielać pojedyncze zakręcone pasemka. Uczesanie spryskaj lakierem, który utrwali i uelastyczni skręcone kosmyki.

Autor: Agata Kozielska

Przeczytaj również:

Proste sposoby na gęste włosy

Sezon na piękne włosyDodał(a): Aleksandra Rostkowska , Środa 14.09.2011 (aktualizacja: 2011-09-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (12)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Hypnose
Ja przez wiele lat miałam jedną fryzurę - długie, proste włosy (końcówki mi lekko falowały), nie chodziłam do fryzjera. Właściwie to nie wiem dlatego, bałam się zmiany wizerunku, mimo że bardzo się sobie znudziłam. Aż w końcu, po skończeniu 19 lat z włosami do pasa wybrałam się do fryzjerki :) i zaszalałam na maksa. Z ciemnych włosów zrobiła mi złoty blond i grzywkę. Teraz aż stukam się w czoło, na co ja czekałam? Nowa fryzura tak odmieniła mój wygląd, samopoczucie, po prostu wszystko :) Teraz non stop chodzę do tej fryzjerki na ploteczki i fryzurki :) Zmiana wizerunku/wyglądu to coś czego kobieta potrzebuje najbardziej :)
Dodano: 2011-09-23 14:08:17 Zgłoś nadużycie
Kara
Nie mam czasu na zmiany.. i nie zawsze wychodzą mi na dobre...
Dodano: 2011-09-19 23:04:14 Zgłoś nadużycie
Marta23
Ja nie często zmieniam styl swojej fryzury.Lubię długie włosy,ale nie za długie.
Dodano: 2011-09-18 17:56:23 Zgłoś nadużycie
Airesa
Ja niestety nie często zmieniam fryzury :P
Dodano: 2011-09-18 09:59:42 Zgłoś nadużycie
olafasola
Każdego dnia staram się zmieniać fryzurę:)
Dodano: 2011-09-16 20:58:08 Zgłoś nadużycie
pilusx3
lubię każdego dnia wyglądać inaczej :)
Dodano: 2011-09-15 17:43:23 Zgłoś nadużycie
paula2509
lubie czasem cos z nimi zrobić;p
Dodano: 2011-09-15 14:51:02 Zgłoś nadużycie
AKKK
AK.KK salon fryzjerski w Krakowie profesjonalnej stylistki. W swoją prace wkładam ogromne zaangażowanie bo traktuje swój zawód jak pasje i powołanie. Doświadczenie zdobywałam i zdobywam po przez szkolenia i pokazy w zakresie najnowszych trendów strzyżeń i koloryzacji , oraz pracę w renomowanych salonach fryzjerskich.

Pracuje teraz na swoje nazwisko i markę AKKK rozwijam się i realizuje zawodowo według własnych koncepcji oraz według obowiązujących najnowszych trendów i mody w wielkim świecie fryzur.

W moim salonie fryzjerskim AK.KK świadczę usługi na najwyższym poziomie gwarantuje miłą profesjonalną obsługę, jestem dla Was i Waszych włosów

Bo jesteście wyjątkowe.

Wasze zadowolenie będzie dla mnie ogromną satysfakcją.

Katarzyna Kościelniak

Salon Fryzjerski AK.KK
Kraków Ul.Garbarska 8/2
www.akkk.eu
Tel: 508-008-237
Dodano: 2011-09-15 13:53:34 Zgłoś nadużycie
migotka
zmiana fryzy to dobra psychoterpaia dla kobiet:D
Dodano: 2011-09-15 09:01:55 Zgłoś nadużycie
hayabusa86
Zmiana fryzury wpływa na nasz charakter, nastrój i na nowo kształtuje naszą osobowość:)
Dodano: 2011-09-15 09:01:18 Zgłoś nadużycie
1  2  »

Zobacz również

×