Małgorzata Kożuchowska promienieje jako matka

Czy powiedzielibyście, że ta gwiazda niedawno urodziła?

Małgorzata Kożuchowska promienieje jako matka


Małgorzata Kożuchowska największą popularność zyskała dzięki roli Hanki Mostowiak w serialu "M jak miłość", gdzie grała żonę i matkę. Jej śmierć była głośna ze względu na absurdalne jej przedstawienie, lecz potem przyszedł czas na kolejną, prawie kultową już dzisiaj postać matki trzech synów w serialu komediowym "Rodzinka.pl".

Po rolach w filmach przyszedł czas na prawdziwą, życiową rolę matki. Małgorzata Kożuchowska w październiku urodziła syna! Takimi słowami ogłosiła to na swoim Facebooku: O jednego przystojniaka do kochania na świecie więcej! Niedługo potem, bo już w grudniu mogliśmy ją oglądać w pracy. Poprowadziła bowiem kolędowanie w Pałacu Prezydenckim. Wtedy to pojawiło się wiele głosów, jakoby jeszcze nie najlepiej wyglądała. Zaledwie miesiąc po tym mogliśmy ją oglądać na pokazie najnowszej kolekcji biżuterii marki Swarovski, na której to aktorka wręcz promieniała!

Widać, że macierzyństwo służy Małgorzacie Kożuchowskiej. Gwiazda powoli traci kilogramy, których jej przybyło w czasie ciąży, nie widać po niej nieprzespanych nocy i stawia na krótkie sukienki, w których pięknie eksponuje swoje zgrabne nogi.

Fryzura, makijaż, manicure i uśmiech na twarzy aktorki pozostały bez zmian. Sprawdźcie sami, jak teraz prezentuje się Małgorzata Kożuchowska. Naszym zdaniem wygląda fantastycznie, a Waszym?
Małgorzata-Kożuchowska

Małgorzata-Kożuchowska


Małgorzata-Kożuchowska


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 13.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×