Malowane czy naturalne włosy?

Zastanawiasz się, czy warto koloryzować włosy, czy może zostać przy naturalnym kolorze? Zapoznaj się ze zdaniem naszego eksperta!

Malowane czy naturalne włosy?

Malowane czy naturalne włosy?


W obecnych czasach rzadko spotyka się włosy o naturalnym kolorze. Kobiety coraz bardziej cenią sobie wspaniały połysk i głębię koloru, których czasem na próżno szukać we włosach niepoddawanych koloryzacji.

Przemysł kosmetyczny wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i dzięki temu mamy wiele możliwości koloryzowania włosów, co w znacznym stopniu wpływa na to, że kolor naturalny jest zmieniany lub tylko "podrasowany".

Wszystko to wpływa na fakt, że włosy farbowane są jak najbardziej na topie i tworzą kobiece fryzury. W samej koloryzacji wszystkie chwyty są dozwolone: łączenie odcieni naturalnych z czerwieniami, fioletami; nawet róż, niebieski i żółty kolor są często stosowane!

Malowane czy naturalne włosy?

Malowane czy naturalne włosy?


Kluczem do sukcesu nie jest jednak szeroka gama kolorów na głowie, ale to, żeby te kolory były miękko ze sobą "zmelanżowane". W trendach koloryzacji na 2014 rok powracają kolory naturalne, ale mimo wszystko z wykonaną korektą: rude są intensywniejsze, a brązy mają wyraźny głęboki charakter z małym błyskiem jakby od słońca, dlatego absolutnie nie można powiedzieć, że posiadaczki naturalnych kolorów odchodzą do lamusa. Wręcz przeciwnie! Jeśli mają zadbane i błyszczące włosy, mogą chodzić z wysoko uniesioną głową.


Krzysztof Kulesza Fot. Basia Lubczańska.jpg
Ekspert MilionKobiet.pl

Krzysztof Kulesza

KMS California Artistic Leader w Polsce, salon Hair Definition Studio by Kulesza z Wrocławia


Foto: Basia Lubczańska/ ShutterstockDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 17.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Nie ma nic gorszego niż suche siano...
Dodano: 2014-01-18 10:07:12 Zgłoś nadużycie
Anonim
Zauważyłam, że najważniejsze są włosy naturalnie wyglądające, czyli takie, które pasują do cery. Mogą być lekko rozjaśnione lub przyciemnione, ale kolorystycznie muszą współgrać z cerą. Nie ma sensu na siłę rozjaśniać włosów lub je nadmiernie przyciemniać, jeśli wszyscy nam powtarzają, że wyglądamy blado, a zmiana koloru włosów może nas ożywić i sprawić dużą różnicę.
Dodano: 2014-01-18 10:06:28 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×