Marcelina Zawadzka została ambasadorką kosmetyków Bell HYPOAllergenic!

Firma Bell choć oferuje swoje kosmetyki już od ponad 30 lat, po raz pierwszy w swojej historii zdecydowała się na współpracę o takim charakterze.

Marcelina Zawadzka została ambasadorką kosmetyków Bell HYPOAllergenic!

Marcelina Zawadzka należy do czołówki polskich top modelek. Z branżą związana jest od 14 roku życia. Zwrotem w jej karierze było zdobycie tytułu Miss Polonia w 2011 roku. Rok później modelka reprezentowała Polskę w międzynarodowym konkursie Miss Universe. Była pierwszą Polką po 1989 roku, która ubiegała się o ten tytuł i koronę i znalazła się w finałowej szesnastce.

W ostatnich latach rozwija karierę w mediach. Jako prowadząca program "Projektanci na start" w telewizji Fox Life dała się poznać, jako doświadczona modelka, dysponująca wiedzą pozwalającą na merytoryczne wsparcie uczestników programu. Zaskarbiwszy sobie przychylność widzów, została zaproszona do programu "Dancing with the Stars - taniec z gwiazdami" w telewizji Polsat. Program pozwolił jej na zdobycie jeszcze większej popularności i rozpoznawalności. Widzów ujęła nie tylko umiejętnościami tanecznymi, ale i życzliwością, z jaką traktowała pozostałych konkurentów. Występując w programie "Przygarnij Mnie" na antenie TVP1 dała się też poznać jako miłośniczka zwierząt. Obecnie Marcelina Zawadzka jest prowadzącą program "Pytanie na Śniadanie" w TVP 2. Podjęłam współpracę z marką, ponieważ uważam, że polskie kosmetyki są jednymi z najlepszych na świecie i chcę wspierać polskie przedsiębiorstwa - mówi Marcelina Zawadzka.

Marcelina Zawadzka została ambasadorką kosmetyków Bell HYPOAllergenic!

Linia kosmetyków Bell HYPOAllergenic to propozycja dla kobiet o skórze wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Powstała we współpracy ze specjalistami dermatologii i okulistyki. Z powodzeniem może być stosowana przez alergików oraz osoby noszące szkła kontaktowe lub okulary. Kosmetyki zostały pozbawione składników, które najczęściej powodują podrażnienia, dzięki czemu ich stosowanie minimalizuje wystąpienie reakcji uczuleniowej. Skład preparatów został wzbogacony o substancje odżywcze, które pielęgnują i dbają o skórę. HYPOAllergenic to pierwsza seria kosmetyków, którą można wykonać pełny makijaż hipoalergiczny. Bell jako pierwszy Polski producent wprowadza tak dużą linię, składającą się z 60 produktów. Kosmetyki są już dostępne w sieciach drogeryjnych w całej Polsce.

Źródło/ Foto: Mat. prasowe

Zobaczcie także:


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 07.10.2015 (aktualizacja: 2015-10-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×