Marilyn Monroe globalną ambasadorką marki Max Factor

To właśnie Max Factor Jr przemienił Normę Jean w Marilyn Monroe, znaną na całym świecie ikonę piękna. Dziś marka przypomina tę fantastyczną historię ogłaszając Marilyn Monroe globalną ambasadorką marki. Sprawdźcie szczegóły!

Marilyn Monroe globalną ambasadorką marki Max Factor

Marilyn Monroe globalną ambasadorką marki Max Factor


To właśnie w tym roku mija 80 lat odkąd Max Factor Junior otworzył studio makijażu, w którym zmienił wygląd wielu gwiazd Hollywood. Niewątpliwie jego największym sukcesem była metamorfoza Normy Jean, która jeszcze jako brunetka, odwiedziła Blonde Room pod koniec lat 40 i to właśnie Max Factor Jr przekonał ją do zmiany koloru włosów na platynowy blond. Od tamtej też pory to właśnie kosmetykami marki był wykonywany charakterystyczny makijaż Marilyn Monroe. Aby uczcić to wydarzenie, Max Factor ogłosił gwiazdę swoją globalną ambasadorką. Ma to na celu zainspirowanie kobiet do zmian.

Po eksperckiej analizie, rysy twarzy Normy Jean zostały uwydatnione za pomocą makijażu. Jej skóra była nieskazitelna i miała piękny kremowy odcień, kształt jej oczu został wydłużony za pomocą linera, a usta zostały podkreślone zmysłową czerwienią. Poprzez sztukę makijażu oraz znakomite produkty, Max Factor pomaga kobietom określić najlepsze cechy ich wyglądu, odpowiednio je podkreślić i przejść prawdziwą transformację.

Czerwone usta, kremowa skóra i mocno podkreślone linerem oczy lansowane przez Marilyn Monroe to najbardziej charakterystyczny makijaż w stylu lat 40-stych, który nigdy nie wyszedł mody.To esencja stylu glamour, nic nie może się z nim równać.  Colour Elixir Ruby Tuesday, inspirowana ulubioną pomadką Max Factor Marilyn, wybieram zawsze, gdy chcę sprawić by makijaż momentalnie stał się glamour. Jest to jeden z najpopularniejszych odcieni, zarówno wśród makijażystów jak i normalnych kobiet. Niezwykle efektowna czerwień. - komentuje Globalna Dyrektor Kreatywna Max Factor, Pat McGrath.

Wiele osób kojarzy zdanie aktorki: Zdarzało mi się myśleć, kiedy patrzyłam na Hollywood nocą, “Tysiące dziewczyn pewni siedzi teraz samotnie tak jak ja i marzy o zostaniu gwiazdą filmową. Ale nie będę się nimi przejmować. Ja marzę najmocniej". Marka Max Factor chce pokazać, że warto marzyć i nie bać się zmian.

Jak Wam się podoba wybór ambasadorki marki? Wzorujecie się na Marilyn Monroe?Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ Mat. prasowe
Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 07.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×