Męski manicure

Kobiety przyznają, że poznając mężczyznę zwracają uwagę na jego dłonie. Jakie powinny być? Oczywiście zadbane, ale czy aby na pewno pomalowane paznokcie przypadną nam do gustu? Zobaczcie manicure mężczyzn, którzy stawiają na odważne kolory.

Męski manicure

Męski manicure

Dawniej uważano, że manicure jest tylko dla kobiet, a dłonie mężczyzn mogą zostać pozostawione same sobie. Z drugiej jednak strony przyznaje się, że dłonie przyciągają uwagę kobiet. Z czasem panowie zaczęli coraz chętniej korzystać z zabiegów manicure, które również skupiają się na usunięciu skórek i dokładnym opiłowaniu paznokci oraz wedle życzenia, pokryciu płytki bezbarwnym lakierem, lecz to ostatnie jeszcze nie do końca przekonuje nawet kobiety lubiące zadbane dłonie u mężczyzn. Zdarza się jednak, że niektórzy panowie idą nawet o krok dalej i pokrywają swoje paznokcie kolorowymi lakierami! Przyjmijmy, że czarny jest męskim kolorem, lecz czy aby na pewno na paznokciach?

Manicure często bywa elementem gwiazdorskiego image, lub roli do odegrania, jak w przypadku Neila Patricka Harrisa, którego większość z nas zna z serialu "Doogie Howser, lekarz medycyny". Michał Szpak natomiast manicure traktuje całkiem poważnie i rzadko z niego rezygnuje w życiu codziennym. Steven Tyler również przyzwyczaił nas do tego, że swoje paznokcie pokrywa lakierem.

Co powiecie na męski manicure? Czy Ci panowie pozostają męscy w Waszych oczach?


Neil Patrick Harris

Męski manicure

Męski manicure

Michał Szpak

Męski manicure

Męski manicure

Steven Tyler

Męski manicure

Męski manicure

Zobaczcie też galerię mężczyzn z zarostem:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet/ KAPiF
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 30.05.2014 (aktualizacja: 2014-05-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (5)

Awatar
Anonim
a jak dla mnie porażka.
Dodano: 2014-06-05 15:58:48 Zgłoś nadużycie
Anonim
Harris gra na Broadway'u transwestytę , prywatnie jest znany ze swojej niechęci do wszystkiego "tego typu". Swoją drogą, niech każdy będzie jaki chce, jest jakiś obowiązek bycia maczo ? Tego kwiatu jest pół światu.
Dodano: 2014-06-02 21:08:29 Zgłoś nadużycie
Anonim
jak dla mnie super
Dodano: 2014-06-01 10:11:58 Zgłoś nadużycie
Anonim
to sie nazywa gender, panowie ogarnijcie sie
Dodano: 2014-06-01 00:51:49 Zgłoś nadużycie
Anonim
Oby tylko ojciec dyrektor nie dostał zawału ; wszak to wszystko ociera się o gender !
Dodano: 2014-05-31 14:29:25 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×