Metaliczny manicure

Metaliczne kolory na paznokciach są prawdziwym hitem i co najważniejsze, nie są zarezerwowane tylko na imprezy i wieczorne wyjścia. Zobacz nasze propozycje lakierów o metalicznym połysku i dowiedz się kiedy najlepiej prezentują się na Twoich paznokciach.

Metaliczny manicure

Metaliczny manicure

Metaliczny kolor lakieru na paznokciach nadaje dłoniom wymiaru luksusu, mieniących się refleksów, które w świetle mogą całkiem zmieniać swój kolor. Tu nie chodzi o lekki połysk, ma być metalicznie w całej okazałości na wzór kosmicznej poświaty! W manicure dbamy o grę światła na paznokciach, świetnie w takiej stylistyce wyglądają złoto i srebro, ale nie tylko.

Metalicznie odcienie zdecydowanie lepiej wyglądają na krótkich, ładnie opiłowanych paznokciach, które nota bene są szalenie modne w ostatnim czasie, a do tego praktyczne. Szukając koloru lakieru raczej będziemy wybierać pośród ciemnych odcieni. Chromowany efekt najlepiej prezentuje się w kolorze fioletu, czerni, brązu, granatu, butelkowej zieleni. Fenomenalny efekt prezentuje połączenie złota, srebra oraz miedzi.

Metalik jest o tyle ciekawy, że sam w sobie stanowi ozdobę. Dlatego też decydując się na metaliczny połysk na paznokciach, postarajmy się aby to one były punktem głównym naszej stylizacji. W tym trendzie najważniejsza jest równowaga! Totalnie metaliczny look jest passe. Postaw na pojedynczy element!

Metalicznym manicure można doskonale się bawić! Użycie emalii zwykłej w połączeniu z metaliczną pozwala tworzyć bardzo ciekawe desenie, a nakładanie lakieru inaczej niż pociągłymi jednolitymi paskami pozwala tworzyć oszałamiający holograficzny efekt.

Metalik na paznokciach pozwala nam na odrobinę szaleństwa na co dzień - spróbuj i przekonaj się sama, jak pięknie mogą wyglądać Twoje dłonie!

Specjalnie dla Ciebie przygotowałyśmy zestawienie sześciu metalicznych lakierów do paznokci
Metaliczny manicure Metaliczny manicure Metaliczny manicure
Metaliczny manicure

1. Miss Sporty, Metal Fusion

Cena: ok. 10 zł

2. Ardeco, Magnetic Nail Lacquer

Cena: ok. 46 zł

3. Maybelline, Colorama

Cena: ok.10 zł

Metaliczny manicure Metaliczny manicure Metaliczny manicure

Metaliczny manicure

1. O.P.I - Nail Lacquer

Cena: ok. 50 zł

2. Manhattan, Liquid Metals

Cena: ok. 17 zł

3. Dior, Versus Mystic Magnetics

Cena: ok. 90 zł


Który najbardziej Ci się podoba?Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/ Thinkstock
Dodał(a): Agnieszka Podgórska , Wtorek 29.10.2013 (aktualizacja: 2013-10-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×