Mężczyzna nie obcina paznokci od... 62 lat!

Jak można się domyślać, trafił on do Księgi Rekordów Guinessa. Zobaczcie, ile mierzą jego paznokcie.

Mężczyzna nie obcina paznokci od... 62 lat!

Ludzie robią dziwne rzeczy, żeby zasłynąć i trafić do tej prestiżowej księgi. Pewien Hindus zrobił to jednak prawie nieświadomie.

Shridar Chillal ma obecnie 78 lat, a jego paznokcie u lewej ręki w sumie mierzą 909,6 cm. Hoduje on je od szkoły podstawowej. Jego najdłuższym paznokciem jest ten z kciuka i ma prawie 200 cm! Środkowy ma 186,6 cm, potem serdeczny 181,6 cm, mały palec ma 179,1 cm i wskazujący 164,5 cm.

Zobaczcie także: Dziewczynka dowiedziała się, że jej idol wziął ślub - jej reakcja podbija internet

Dlaczego zdecydował się na zapuszczanie paznokci? Kiedy był mały, spotkała go surowa kara za to, że złamał paznokieć nauczycielowi. Pedagog uzasadnił karę tym, że Shridar tak naprawdę nie zrozumie, jak to jest doznać złamania paznokcia dopóki sam nie będzie miał długich i nie doświadczy tego, jak bardzo trzeba uważać żeby ich nie złamać.

To właśnie wtedy, jako chłopiec, postanowił, że zacznie zapuszczać paznokcie. Teraz już jako mężczyzna przyznaje, że społeczeństwo nie rozumiało jego postanowienia. Tak długie paznokcie nie dość, że nie wyglądają dobrze, to jeszcze wcale nie są wygodne. W nocy nie bardzo mogę się ruszać, więc co pół godziny budzę się i przekładam rękę na drugą stronę łóżka - mówi Shridar.

Zobaczcie także: Chory na raka 29-latek zmarł 10 godzin po tym, jak się ożenił

Mężczyzna ma też problem z wykonywaniem codziennych obowiązków, ciężko było mu znaleźć pracę oraz przede wszystkim kobietę, ponieważ uważano go za brudasa.

Ożenił się mając 29 lat, ale musiał obciąć paznokcie u jednej dłoni. Zaczął też pracę jako fotograf. Rodzina przyzwyczaiła się do tego nietuzinkowego postanowienia Chillala i zaakceptowała jego wybór. Pewnego dnia ten oznajmij im, że zgłosił się do Księgi Rekordów Guinessa i tym samym przeszedł do historii.

Co dalej? Mężczyzna ma 78 lat i jak sam mówi, jego paznokcie nie są już tak mocne. Zamierza je obciąć i oddać do muzeum.

Co o tym myślicie?


Zobaczcie także:Foto: YouTube@Guinness World Records

Dodał(a): Anka P. , Wtorek 01.09.2015 (aktualizacja: 2015-10-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
straszne, koszmarne i paskudne. Nie widzę w tym żadnego sensu, nie rozumiem po co komu takie szpony. Żeby jeszcze ładnie wyglądały a to fu..
***
routery, sprzedaż,pomoc techniczna i przesyłka gratisRZECZY.DAG.PL/SKLEP
Dodano: 2015-10-07 15:29:47 Zgłoś nadużycie