Mężczyźni próbują rozpoznać narzędzia kosmetyczne - jak im poszło? Zobaczcie

Kobiety używają wielu narzędzi, by dbać o swoją urodę. Czy panowie wiedzą do czego służy zalotka, separator do rzęs, czy korektor w pędzelku, zobaczcie!

narzędzia kosmetyczne.jpg

Mężczyźni próbują rozpoznać narzędzia kosmetyczne - jak im poszło? Zobaczcie

Kobiety opracowały już wiele "wynalazków", które mają im pomóc w pielęgnacji urody. Choć nie każda z nas ich używa, zazwyczaj wie, do czego służą poszczególne z nich.

Jednak kosmetyki, a tym bardziej akcesoria kosmetyczne to zdecydowanie nie jest świat, w którym obraca się większość mężczyzn. Choć często zdarza im się posługiwać dziwnymi i skomplikowanymi narzędziami, te typowo kobiece zazwyczaj ich nieco... przerastają.

Zobacz też: TATUSIOWIE PO RAZ PIERWSZY ROBIĄ FRYZURY SWOIM CÓRKOM - JAK IM WYSZŁO? ZOBACZCIE! 

Postanowiono sprawdzić, na ile panowie orientują się w tym, do czego służą niektóre kobiece akcesoria poprawiające urodę. Pokazano wybranej grupie mężczyzn takie narzędzia jak zalotka do rzęs, separator, specjalistyczny grzebień, czy korektor w pędzelku.

 

Choć dla nas sposób użycia większości z tych rzeczy jest prosty, panowie mieli nieco kłopotu z tym, by określić, do czego służą poszczególne pokazane im przedmioty. Panom bowiem zdarzało się pomylić korektor z konturówką do ust, czy też stwierdzić, że zalotki używa się do brwi.

Mimo wszystko jednak w ogólnym rozrachunku nie było tak źle. Większość z panów mniej więcej przynajmniej orientowała się do czego służą dziwne przyrządy, które im pokazano. Panom, za podjęty wysiłek rozszyfrowania dziwnych akcesoriów należy się szacunek.

Zobaczcie sami, jak panowie próbują rozpoznać kosmetyczne narzędzia. 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 01.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×