Minimalizm w stylu Kristen Bell

Kristen Bell to aktorka, która zdecydowanie należy do grona najpiękniejszych celebrytek na świecie. Gwiazda o polsko-irlandzkich korzeniach pojawiła się na imprezie Do Something w bardzo oryginalnej stylizacji.

Kristen Bell Minimalizm w stylu Kristen Bell

Kristen Bell możemy zaliczyć do grona tych aktorek, które oprócz talentu posiadają także ładną buzię. Nie wiemy czy to zasługa jej polsko-irlandzkich korzeni (jej dziadkowie pochodzili z wioski koło Sieradza), czy też ogromnej pracy stylistów. Wiemy natomiast, że wyczucie stylu nie zawsze ma dobre. Na imprezie Do Something gwiazda zaprezentowała się w kreacji w geometryczne wzory oraz bardzo prostym makijażu. I chociaż strój nie zachwyca, to makijaż ratuje całą stylizację.

Kristen Bell postawiła na minimalizm. Matowa cera połączona z dosłownie muśniętymi różem policzkami nie tworzy efektu przesady. Makijaż oczu w kolorach ziemi i perfekcyjnie wytuszowane rzęsy ładnie komponują się z ustami pomalowanymi bezbarwnym błyszczykiem. Cały look może wydawać się trochę nudny, ale w połączeniu z pstrokatą kiecką mocny makijaż mógłby wiać nieco kiczem. A, że Kristen Bell to ładna kobieta to nie potrzebuje wielu "upiększaczy".

Olśnij innych spojrzeniem dzięki maskarom, które dla Ciebie znalazłyśmy!

Zobacz Kristen Bell w czarnym kombinezonie!

kristen-bell-R1.jpg

Kristen Bell Kristen Bell

Kristen Bell

Kristen BellOpracowanie: Katarzyna Kowalewska

Foto: Fameflynet

Źródło: MilionKobiet.pl


Dodał(a): Katarzyna Kowalewska , Poniedziałek 20.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
olinkaa24
ładny, delikatny makijaż
Dodano: 2012-08-20 19:53:22 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×