Mleczko pszczele- sprawdzona metoda w walce ze zmarszczkami i nie tylko!

Jakie właściwości posiada niezwykła substancja?

cialokobiety.jpg

Mleczko pszczele to inaczej wydzielina gruczołów gardzielowych młodych pszczół. Jest wytwarzane już od trzeciego dnia życia owadów. Zawiera wiele witamin, odżywcze lipidy, a także kwas rybonukleinowy, który odpowiada za proces odbudowy komórek skóry. Jednym słowem to naturalny eliksir młodości. Jak możesz go wykorzystać?

Piękna skóra

Jeżeli zmagasz się z trądzikiem, liszajami, czy innymi chorobami skóry, nawilżanie cery mleczkiem szybko doprowadzi ją do dobrej formy, łagodząc przy tym ból i podrażnienia. Mleczko pszczele bardzo często wykorzystywane jest w dermatologii, a także leczeniu ran.

Źródło siły

Jeśli zauważyłaś, że od jakiegoś czasu masz coraz mniej energii, a Twoja praca i obowiązki zaczęły Cię przerastać, prawdopodobnie brakuje Ci witamin. Mleczko pszczele zwiększa odporność, stymuluje układ nerwowy i usuwa oznaki zmęczenia. Wystarczy, że dodasz łyżeczkę do porannej kawy. 

Ciśnienie pod kontrolą 

Mleczko pszczele wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych i wyrównuje w nich ciśnienie. Dlatego stosuje się je w leczeniu stanów pozawałowych, chorób układu oddechowego czy choroby niedokrwiennej serca. Badania wykazują, że wystarczy około 100 mg mleczka pszczelego, aby skutecznie zmniejszyć ból serca już po miesiącu kuracji. 

Płodność

Niesamowity eliksir to sprawdzona pomoc w walce z problemami hormonalnymi oraz słabnącym libido. Mleczko pszczele często stosują kobiety mające nieregularne miesiączki, czy po prostu starające się o dziecko. Mleczko zwiększa poziom hormonów luteinizujących we krwi- wspomagają one owulację. 

Regeneracja skóry

Mleczko pszczele wypełnia uszkodzenia skóry, dodatkowo ją odżywiając. W dodatku działa na cerę rozjaśniająco, dzięki czemu redukuje szkodliwe działanie promieni społecznych. Jeśli zmagasz się z "plamami starczymi", mleczko pszczele pozwoli Ci je usunąć. To jedyny naturalny produkt, który tak skutecznie usuwa oznaki starzenia się skóry. 

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Wtorek 11.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×