Moda na sztuczne rzęsy

Chciałabyś skutecznie podkreślić swoje spojrzenie? Postaw na sztuczne rzęsy, które w kilka chwil odmienią Twój wizerunek. Zainspiruj się naszymi propozycjami!

Moda na sztuczne rzęsy

Moda na sztuczne rzęsySztuczne rzęsy są doskonałą alternatywą dla modnego obecnie przedłużania rzęs. W przeciwieństwie do długiego zabiegu, który nie wpływa korzystnie na wygląd naszych naturalnych rzęs, doklejone kępki możesz odkleić w każdej chwili samodzielnie w domu. W kilka chwil Twoje spojrzenie zyska na wyrazie!


Kliknij i poznaj techniki przyklejania sztucznych rzęs!


W jaki sposób dokleić sztuczne rzęsy?


1. Kluczem do sukcesu jest dobranie odpowiedniego rodzaju sztucznych rzęs. W drogeriach znajdziesz rzęsy klasyczne, ale również kolorowe, imitujące jeans, a także ozdobione kryształkami. Masz więc z czego wybierać!

2. Aby przykleić sztuczne rzęsy do swoich naturalnych potrzebujesz również specjalnego kleju. Z reguły do każdej pary sztucznych rzęs jest dołączana mała tubka kleju. Jednak bardziej wytrzymały jest klei kupiony oddzielnie w metalowej tubce. Starczy Ci na kilkadziesiąt aplikacji.

3. Pomaluj swoje naturalne rzęsy tuszem do rzęs. Możesz również wykonać na powiekach kreski eyelinerem. Aplikację sztucznych rzęs zostaw na sam koniec makijażu.

4. Wyjmij delikatnie rzęsy z opakowania. Przyłóż jedną z nich do swoich rzęs i sprawdź, czy rzęsy nie są zbyt długie lub szerokie. W razie potrzeby możesz je przyciąć nożyczkami.

5. Nałóż na paseczek sztucznych rzęs odrobinę kleju i odczekaj ok. 5 sekund. Po tym czasie możesz przykleić rzęsy do swoich naturalnych. Do aplikacji używaj pęsetki, a nigdy palców!Więcej na temat technik oraz rodzajów makijaży przeczytasz tutaj!Moda na sztuczne rzęsy

Moda na sztuczne rzęsyModa na sztuczne rzęsy

Moda na sztuczne rzęsyModa na sztuczne rzęsy

Moda na sztuczne rzęsy

Moda na sztuczne rzęsy
Moda na sztuczne rzęsy

Moda na sztuczne rzęsy
Moda na sztuczne rzęsyOpracowanie: Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: ThinkstockDodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Wtorek 05.02.2013 (aktualizacja: 2013-02-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
smart
Witam trzeba zawsze wybierać osobę doświadczona http://smartkursyszkolenia.pl/szkolenie-przedluzanie-rzes-metoda-1-1 dla chętnych kurs
Dodano: 2017-05-18 10:38:12 Zgłoś nadużycie
marrika2
Moda na sztuczność. Spotykam na ulicy dziewczyny ze sztucznymi rzęsami, wyglądają okropnie, przerysowane. Jeśli już to tylko na specjalne okazje...
Dodano: 2013-02-10 01:54:49 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×