Modny manicure - zobaczcie, na jakie kolory warto postawić w sierpniu!

Zastanawiacie się nad idealnym manicure na ostatnie tygodnie wakacji? Zobaczcie nasze propozycje!

Modny manicure - zobaczcie, na jakie kolory postawić w sierpniu!

Modny manicure - zobaczcie, na jakie kolory warto postawić w sierpniu!

Lato to niewątpliwie czas kolorów. To właśnie one odgrywają niezwykłą rolę w naszym nastroju. Jasne barwy w kwiatowych, słonecznych odcieniach doskonale poprawiają humor. Nie zapominajcie, że co jak co, ale patrzenia na dłonie i paznokcie nie unikniemy i do niektórych barw świadomie się uśmiechniemy.

Jednocześnie musimy pamiętać, że kolor lakieru do paznokci to nie wszystko. Potrzebna jest również pielęgnacja dłoni. W wakacyjne lenistwo nie można zapominać o peelingu dłoni, usunięciu skórek, czy opiłowaniu płytki. Wskazane jest również stosowanie odżywek do paznokci, ponieważ płytka może zostać uszkodzona przez kolorowe pigmenty, których szczególnie dużo w lakierach w kolorze niebieskim. Na jakie barwy zatem warto postawić w te ostatnie tygodnie wakacji?

Która z nas nie chciałaby wylądować nad morzem? Wybierajmy zatem odcienie niebieskiego. Lakier w jego delikatnym odcieniu idealnie podkreśli opaleniznę podobnie jak delikatna żółć. Nieodwołalnie króluje również fuksja, a zaraz za nią kroczy pomarańcz, który wiedzie prym także w makijażu ust. Dla tych, którzy lubią poszaleć z kolorem sprawdzi się również jaskrawa zieleń.

Dla odważnych polecamy też mieszanie barw. Doskonale wyglądają dłonie i stopy, na których każdy z paznokci jest pomalowany na inny kolor, lub w proporcjach: 2 paznokcie na jeden kolor i reszta na inny.

Zobaczcie nasze propozycje lakierów idealnych do wykonania modnego manicure!


Modny manicure - zobaczcie, na jakie kolory warto postawić w sierpniu! Modny manicure - zobaczcie, na jakie kolory postawić w sierpniu! Modny manicure - zobaczcie, na jakie kolory warto postawić w sierpniu!


1. Essie, Roarrrrange

Cena:
ok. 45 zł

2. Oriflame, The One

Cena:
ok. 24, 90 zł

3. MaxFactor, Mini lakier do paznokci

Cena:
ok. 17, 90 zł
Modny manicure - zobaczcie, na jakie kolory warto postawić w sierpniu! Modny manicure - zobaczcie, na jakie kolory warto postawić w sierpniu! Modny manicure - zobaczcie, na jakie kolory warto postawić w sierpniu!


1. Essence, Road trip

Cena:
ok. 8 zł

2. Bell, Gel 4D

Cena:
ok. 10, 70 zł

3. Douglas, Nailpolish Summer Affair

Cena:
ok. 22, 90 złModny manicure - zobaczcie, na jakie kolory warto postawić w sierpniu! Modny manicure - zobaczcie, na jakie kolory warto postawić w sierpniu! Modny manicure - zobaczcie, na jakie kolory warto postawić w sierpniu!


1. Giorgio Armani, Lakier do paznokci

Cena:
ok. 120 zł

2. Eveline, MiniMax

Cena:
ok. 6 zł

3. Yves Saint Laurent, Lakier do paznokci

Cena:
ok. 105 zł


Zobaczcie też nasz przegląd pedicure gwiazd:


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasoweDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 06.08.2014 (aktualizacja: 2014-08-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Bell 4 D Gel jest super, mam granatowy i skuszę się na kolejne kolory. pięknie "mokro" błyszczy i jest trwały:)
Dodano: 2014-08-10 23:21:12 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×