"Mroźne" makijaże

Jakie makijaże są odpowiednie w Krainie lodu? Może w najbliższym czasie dowiemy się odwiedzając kino, jednak dzisiaj przyglądamy się makijażom gwiazd, które wybrały się na premierę tego filmu animowanego w Hollywood.

"Mroźne" makijaże

"Mroźne" makijaże

Niedawno w Hollywood odbyła się premiera filmu "Kraina lodu", która na ekrany polskich kin trafi już 29go listopada. Jest to film animowany, familijny, który wydaje się idealny na rodzinne popołudnie. Jakie gwiazdy pojawiły się na jego premierze i jakie makijaże zastosowały?

Na hollywoodzkiej premierze pojawiła się m.in. Catherine Bell, Demi Lovato, Melissa Joan Hart. Gwiazdy widocznie wybrały aktualne trendy w makijażu. Królowały cienie do oczu w odcieniach brązu, rozświetlone powieki, które idealnie pasowały do mroźnej krainy, jak również czerwone i jagodowe szminki do ust oraz błyszczyki w odcieniach nude.

Nie zabrakło również czarnych kresek eyelinerem, jak też doskonale podkreślonych bronzerem kości policzkowych, czy wytuszowanych rzęs. Widać, że gwiazdy nie tylko postawiły na aktualne trendy makijażowe, ale też dopasowały je do okoliczności i rodzaju filmu, na którego premierę przybyły, nie zapominając o tym, że makijaż zawsze przede wszystkim powinien pasować do danej osobowości.

Specjalnie dla Was przygotowałyśmy przegląd makijaży gwiazd, które pojawiły się na premierze " Krainy lodu" w Hollywood! Zapraszamy do galerii!
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynetDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 25.11.2013 (aktualizacja: 2013-11-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×